Produkty Allergoff pomocne w eliminacji alergenów kurzu domowego

 

Produkty Allergoff pomocne w eliminacji alergenów kurzu domowego

Jeśli czytacie mojego bloga, to pewnie wiecie, że mój syn od lat zmaga się z alergią na roztocza I i II typu. Aktualnie jest nawet w trakcie odczulania, jednak alergia nadal jest obecna i daje o sobie znać. Szczególnie teraz, kiedy rozpoczyna się sezon grzewczy. W moim domu od pewnego czasu obecne są środki marki Alergoff, które pomagają wyeliminować alergeny kurzu domowego. Czy się sprawdzają? W jaki sposób działają?


Pierwsze spotkanie z marką Alergoff miało miejsce jakieś dwa lata temu, dzięki jednemu ze spotkań blogerskich. Jako uczestniczka otrzymałam próbki produktów do wykorzystania i wtedy po raz pierwszy usłyszałam o marce. Oczywiście do testów wzięłam się od razu po powrocie do domu, bo byłam niezwykle ciekawa czy działają i czy będę widziała różnicę w zachowaniu mojego dziecka. Dzisiejszy post piszę więc po dłuższym stosowaniu i lepszym poznaniu marki i jej produktów, więc znajdziecie tutaj wyłącznie prawdziwą opinię na ich temat. Pamiętajcie jednak, że to tylko moje zdanie i każdy z Was może inaczej odbierać te produkty i widzieć inne działanie, mając inne spostrzeżenia. 

Pierwszy produkt, o którym chcę napisać to Allergoff spray, czyli inaczej mówiąc neutralizator alergenów kurzu domowego. Na początku warto wspomnieć, że jest to wygodny w użyciu i ekonomiczny spray. Działa na alergeny roztoczy kurzu domowego, pyłki roślin, grzyby pleśniowe i alergeny zwierząt. Znacząco ogranicza ilość alergenów kurzu domowego i samego kurzu, obniża ich stężenie do bezpiecznego poziomu i pozbawia alergeny szkodliwego i drażniącego dla zdrowia działania. Dzięki temu spray zmniejsza objawy alergii takie jak kaszel, katar, zmiany skórne czy alergiczne zapalenie spojówek, przez co zmniejsza się ilość przyjmowanych leków przeciwalergicznych i poprawia jakość snu osoby chorej. Dodatkowo należy wspomnieć, że jest bezpieczny zarówno dla dzieci jak i zwierząt domowych i posiada badania kliniczne. Może być stosowany bez ograniczeń wiekowych i działa do 6 miesięcy w miejscu stosowania. Taki spray wysarcza na około 40 m 2 powierzchni, a za opakowanie zapłacimy około 50 zł. 

Alergoff spray jest zalecany jako wsparcie leczenia alergii przez pediatrów i alergologów i jest marką partnerską PTCA. 


Allergoff spray

Jak stosować Alergoff spray?

Wystarczy opryskać powierzchnie stanowiące siedlisko kurzu i alergenów takie jak materac w łóżku, kołdry, poduszki, pluszowe zabawki, dywany, zasłony, meble pokryte tapicerką - kanapy, fotele, także fotele w samochodzie oraz legowisko pupila (psa lub kota).

Dlaczego warto stosować Allergoff?

Alergeny kurzu domowego, szczególnie roztoczy, są najbardziej uczulającymi alergenami, są także odpowiedzialne za rozwój astmy alergicznej. Kurz domowy to mieszanina alergenów, zanieczyszczeń, wirusów, bakterii, cząstek pyłu - dzięki Allergoff spray znacząco ograniczysz ilość kurzu we wdychanym powietrzu.

Allergoff spray możesz stosować nie tylko w domu, ale także zabrać ze sobą na urlop lub stosować w samochodzie.

Odkąd zaczęłam stosować ten spray w moim domu z naciskiem na pokój syna, rzadziej budzą mnie odgłosy z jego sypialni takie jak kichanie czy uporczywy suchy kaszel. Mój syn czuje się lepiej, dzięki czemu ma lepszy humor i jego codzienność stała się pogodniejsza. Jestem z tego faktu zadowolona, bo nie muszę oglądać jak się męczy. Dodatkowo jego często pojawiające się zmiany skórne na dłoniach zniknęły i od dawna nie musimy ich oglądać, co uważam za sukces.

Drugi z produktów, który chcę Wam pokazać to Allergoff wash
Jest to dodatek do prania, który usuwa alergeny, a także pasożyty z tkanin w niskiej temperaturze. Może być stosowany także do materiałów delikatnych, nienadających się do prania w wysokiej temperaturze, a także do prania pościeli, ręczników, koców czy legowisk zwierząt. Jest zalecany w przypadku alergii, a także jako wsparcie leczenia chorób pasożytniczych skóry.


Produkty Allergoff pomocne w eliminacji alergenów kurzu domowego - allergoff wash


20 ml saszetka, która mieści sobie samo dobro. Wystarczy dodać ją do pralki i cieszyć się świeżym i pozbawionym alergenów prania. Osobiście stosuje te saszetki do pościeli i koców mojego syna, zdarza mi się również stosować do pościeli z mojej sypialni. Proste w użyciu, niedrogie i skuteczne.


Produkty Allergoff pomocne w eliminacji alergenów kurzu domowego


Na koniec mam dla Was kod rabatowy w wysokości 25%. Kod: alergoff25 możecie wykorzystać tutaj.

Dajcie znać czy słyszeliście o tych produktach i czy stosujecie w swoim domu takie specyfiki? Macie w rodzinie alergików?

Współpraca reklamowa

Komentarze

 1. Nie słyszałam o nich, ale kto wie, czy po nie nie sięgnę. Było sny w sierpniu na wizycie u alergologa. Starszy syn przeszedł dramat w maju, katar miał masakryczny. Oczy jak grosiki, łzy. Myślałam, że to na rzepak. Z testów wyszło, że na kurz. Ale nic mu teraz nie jest. Tylko w maju tak miał, ja zresztą też, więc jak od tego alergologa wyszłam to zgłupiałam. Kazała nam wrócić na wiosnę jak coś będzie się działo. Pytanie, czy do tego momentu trafię z terminem. Bo jak tu przewidzieć?! Bez sensu

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz słyszę o takim specyfiku. Na szczęście wśród najbliższych nie mam alergików ale dobrze, że istnieją takie produkty. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kilka lat temu miałyśmy alergię na roztocza. Myślę, że taki spray przydałby się również w naszym mieszkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz widzę na oczy te produkty alee wygląda na to że chętnie widzialabyn je w swojej szafie
  Muszę wypróbować
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak się cieszę, że trafiłam na ten wpis! Mam w rodzinie małego alergika na sierść świnki morskiej i zawsze mam dylemat jak przygotować mieszkanie na jego wizytę. Samo wietrzenie i izolacja od zwierzęcia nie daje za wiele. Może ten spray da radę?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram