×

Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą

Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą
Każdy z moich czytelników wie, że dość często biorę udział w różnych akcjach i testach. Tym razem trafiłam na test śliniaka dla dziecka z gryzakiem. Pomyślałam, że warto wypróbować swoich sił, ponieważ śliniak ten bardzo mnie zainteresował.
Na stronie Magazynu SuperMama trafiłam na te właśnie testy. Redakcja wybierała trzy mamy, które otrzymały możliwość otrzymania i wypróbowania tych cudnych śliniaków dla swoich maluszków. Tak właśnie stałam się posiadaczką jednego z nich. 

Zanim otrzymałam produkt, dostałam możliwość wyboru wzoru, który najbardziej mi odpowiada. Za chwilę pokażę Wam jakie były możliwości. Nam najbardziej przypadł do gustu kremowy z pięknymi kwiatami i różowym gryzakiem firmy Cheeky Chompers. 


Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą


 Cheeky Chompers to młoda brytyjska marka wspierająca trudny okres ząbkowania u dzieci. Produkty Cheeky Chompers są w 100% bezpieczne dla dzieci, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa, nie zawierają ftalanów i BPA. Wspierają rozwój sensoryczny dzieci, jednocześnie przynosząc ulgę ząbkującym maluszkom. 
 Cechy produktu:
 • Wzorzyty przód z jednolitą stroną wewnętrzną
 • Posiada ciepły  gryzaczek
 • Super chłonny - posiada 3 warstwy
 • Higieniczny
 • 2 śliniaczki w jednym
 • Warstwa ze wzorkiem: 100% bawełna
 • Warstwa niebieska: 100% bawełna
 • Jeden rozmiar z dwoma regulowanymi zatrzaskami
 • Odpowiedni dla dzieci od 2 miesiąca życia do 2 lat
 • Nie zawiera ftalanów oraz BPA
Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą

Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą

Dlaczego dzieci go uwielbiają?
 • Można go żuć
 • Zawsze przy Tobie
 • Super chłonny
 • Dwustronny
 • Stylowy
Do wyboru mamy sporo kolorów.

MOJA OPINIA:

Zacznę od pierwszego wrażenia, które było oczywiście bardzo pozytywne. Nie spodziewałam się, że śliniak będzie wykonany z tak dobrego jakościowo materiału. Jest dość gruby i na pierwszy rzut oka wygląda jak stylowa chustka na szyję, a nie śliniak. Sama część do gryzienia, wykonana jest z solidnej gumy- nie boję się, że kiedy mojej córce wyją ząbki- części gumy znajdą się w buzi. Wygląda na bardzo mocny- jest dość twardy- uważam że idealny na ząbkowanie. 
Mega zaletą jest to że śliniak jest połączony z tym właśnie gryzakiem. Posiada wygodne zapięcie, które dobrze trzyma śliniaka na miejscu. Dzięki temu dziecko ma go ciągle na sobie, nie pociągnie za żaden sznurek, nie odczepi itp A jak zainteresuje się co na nim jest, to od razu sięgnie po gryzak i włoży go do buźki. Chłonność śliniaka jest zaskakująco dobra. Przy poprzednich które używałam, mała miała albo mokre ubranka, albo były zmieniane kilka razy dziennie. Potok śliny z buźki niestety wygrywał pojedynek ze śliniakami- nawet tymi podszytymi ceratą.
W tym przypadku ubranko Hani jest suche, a mała zadowolona. 
Mogę go również dopasować do ubrania mojej córki. Z jednej strony ma piękny kremowy kolor z cudownymi kwiatami, z drugiej typowo dziewczęcy róż. Piękny prawda?

Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą

Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą


Od kiedy go używamy moja córka ma zawsze pod ręką coś, czym może się zająć i ulżyć sobie w cierpieniu jakim jest ząbkowanie. Właśnie pojawił się nam pierwszy ząbek- więc sporo jeszcze przed nami, ale nie boimy się! Mamy super pomocnika- śliniak Cheeky Chompers z gryzakiem. A jak zadowolone jest dziecko, to wiadomo, że mama szczęśliwa 😁😁😁😁

Cena takiego cuda to ok. 60 zł- zależy od wzoru. Jest to dość dużo jak na śliniak, jednak powiem Wam, że warto wydać na niego taką gotówkę. Wygląd i jakość są na prawdę cudowne. Szczerze polecam!

4 komentarze:

Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.
Nie wyrażam zgody na pozostawianie reklam na moim blogu, każdy taki komentarz zostaje automatycznie usunięty. Za SPAM dziękuję.
Nie zostawiaj linków do siebie - trafię jeśli będę chciała Cię odnaleźć :)