Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą

Prezent / współpraca barterowa

Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą

Każdy z moich czytelników wie, że dość często biorę udział w różnych akcjach i testach. Tym razem trafiłam na test śliniaka dla dziecka z gryzakiem. Pomyślałam, że warto wypróbować swoich sił, ponieważ śliniak ten bardzo mnie zainteresował.

Na stronie Magazynu SuperMama trafiłam na te właśnie testy. Redakcja wybierała trzy mamy, które otrzymały możliwość otrzymania i wypróbowania tych cudnych śliniaków dla swoich maluszków. Tak właśnie stałam się posiadaczką jednego z nich. 

Zanim otrzymałam produkt, dostałam możliwość wyboru wzoru, który najbardziej mi odpowiada. Za chwilę pokażę Wam, jakie były możliwości. Nam najbardziej przypadł do gustu kremowy z pięknymi kwiatami i różowym gryzakiem firmy Cheeky Chompers. 


Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą


 Cheeky Chompers to młoda brytyjska marka wspierająca trudny okres ząbkowania u dzieci. Produkty Cheeky Chompers są w 100% bezpieczne dla dzieci, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa, nie zawierają ftalanów i BPA. Wspierają rozwój sensoryczny dzieci, jednocześnie przynosząc ulgę ząbkującym maluszkom. 
 Cechy produktu:
 • Wzorzyty przód z jednolitą stroną wewnętrzną
 • Posiada ciepły  gryzaczek
 • Super chłonny - posiada 3 warstwy
 • Higieniczny
 • 2 śliniaczki w jednym
 • Warstwa ze wzorkiem: 100% bawełna
 • Warstwa niebieska: 100% bawełna
 • Jeden rozmiar z dwoma regulowanymi zatrzaskami
 • Odpowiedni dla dzieci od 2 miesiąca życia do 2 lat
 • Nie zawiera ftalanów oraz BPA
Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą

Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą

Dlaczego dzieci go uwielbiają?
 • Można go żuć
 • Zawsze przy Tobie
 • Super chłonny
 • Dwustronny
 • Stylowy
Do wyboru mamy sporo kolorów.

MOJA OPINIA:

Zacznę od pierwszego wrażenia, które było oczywiście bardzo pozytywne. Nie spodziewałam się, że śliniak będzie wykonany z tak dobrego jakościowo materiału. Jest dość gruby i na pierwszy rzut oka wygląda jak stylowa chustka na szyję, a nie śliniak. Sama część do gryzienia, wykonana jest z solidnej gumy- nie boję się, że kiedy mojej córce wyją ząbki- części gumy znajdą się w buzi. Wygląda na bardzo mocny- jest dość twardy- uważam, że idealny na ząbkowanie. 
Mega zaletą jest to, że śliniak jest połączony z tym właśnie gryzakiem. Posiada wygodne zapięcie, które dobrze trzyma śliniaka na miejscu. Dzięki temu dziecko ma go ciągle na sobie, nie pociągnie za żaden sznurek, nie odczepi itp A jak zainteresuje się co na nim jest, to od razu sięgnie po gryzak i włoży go do buźki. Chłonność śliniaka jest zaskakująco dobra. Przy poprzednich, które używałam, mała miała albo mokre ubranka, albo były zmieniane kilka razy dziennie. Potok śliny z buźki niestety wygrywał pojedynek ze śliniakami- nawet tymi podszytymi ceratą.
W tym przypadku ubranko Hani jest suche, a mała zadowolona. 
Mogę go również dopasować do ubrania mojej córki. Z jednej strony ma piękny kremowy kolor z cudownymi kwiatami, z drugiej typowo dziewczęcy róż. Piękny prawda?

Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą

Śliniaczek z gryzakiem od Cheeky Chompers-- Testowanie z SuperMamą


Od kiedy go używamy moja córka ma zawsze pod ręką coś, czym może się zająć i ulżyć sobie w cierpieniu, jakim jest ząbkowanie. Właśnie pojawił się nam pierwszy ząbek- więc sporo jeszcze przed nami, ale nie boimy się! Mamy super pomocnika- śliniak Cheeky Chompers z gryzakiem. A jak zadowolone jest dziecko, to wiadomo, że mama szczęśliwa 😁😁😁😁

Cena takiego cuda to ok. 60 zł- zależy od wzoru. Jest to dość dużo jak na śliniak, jednak powiem Wam, że warto wydać na niego taką gotówkę. Wygląd i jakość są naprawdę cudowne. Szczerze polecam!


Komentarze

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram