Księgarnia internetowa Gandalf - moje zamówienie

 Współpraca barterowa / reklama 

Księgarnia internetowa Gandalf - moje zamówienie

Jak wiecie uwielbiam robić zakupy online. Najczęściej buszuję w sklepach z odzieżą oraz księgarniach. Tym razem chcę Wam pokazać moje zamówienie z księgarni internetowej Gandalf, która zmieniła się w wielobranżowy sklep internetowy.


W moim domu od zawsze było pełno książek. Mój tata nauczył mnie, że dom bez książek, to nie dom, więc regularnie uzupełniam swoją biblioteczkę o nowe pozycje zarówno dla mnie jak i moich dzieci. Moja córka ma już siedem lat i powoli zaczyna czytać samodzielnie więc każda nowa książka bardzo ją cieszy. W czerwcu postanowiłam znaleźć jakąś nową pozycję dla niej i trafiłam na ciekawą książkę "Slow down Bądź tu i teraz". 

Opis książki:

Codziennie, gdziekolwiek jesteś, możesz zwolnić i zatrzymać się na chwilę. Jeśli to zrobisz, zobaczysz, jakie cuda kryje otaczający cię świat: jak skacze konik polny, jak żaba łapie muchę. Zachwycisz się piórkiem wirującym w podmuchach wiatru i ślimakiem zwijającym się do skorupki. Czasami wystarczy tylko zwolnić, rozbudza zainteresowanie prostymi cudami dnia codziennego - `Financial Times`W serii ukazały się: `Slow Down. Zwolnij. 50 opowieści o przyrodzie, która wnosi spokój do zabieganego świata``Slow Down. Zwolnij i popatrz. Cuda natury w 40 odsłonach` źródło: Gandalf.com.pl


Księgarnia internetowa Gandalf - moje zamówienie


Jak widzicie na zdjęciu, książka posiada twardą oprawę i prezentuje się zachęcająco już na pierwszy rzut oka. Wewnątrz znajdują się przepiękne, minimalistyczne ilustracje, które przyciągają spojrzenia najmłodszego czytelnika i zachęcają do lektury. Wewnątrz znajdują się przeróżne informacje o naturze i zwierzętach, z dokładnymi opisami i ilustracjami. To ciekawa forma przekazu najważniejszych rzeczy dla dzieci jak i dorosłych. Przyznam, że ten sposób nauki podoba się mojej córce najbardziej.

Księgarnia internetowa Gandalf - moje zamówienie


Ta pozycja spodobała nam się na tyle, że planujemy zamówić inne części z tej serii. Uwielbiamy książki, które nie tylko pozwolą nam miło spędzić czas, ale również czegoś nas nauczą. Tutaj właśnie tak się dzieje, dlatego szczerze Wam je polecam.

Oprócz książek w sklepie internetowym Gandalf, znajdziecie też inne rzeczy. Jako że swoje zamówienie robiłam w czerwcu, a to miesiąc urodzin mojej córki, postanowiłam znaleźć jej też coś do zabawy. Podobnie jak mój syn, Hania uwielbia składać budowle z klocków Lego, więc stwierdziłam, że wezmę jej jakiś zestaw. W oczy wpadł mi zestaw Lego Creator Delfin i żółw.

Zestaw trzy w jednym Delfin i żółw (31128) pozwala fanom LEGO w wieku od sześciu lat zanurkować na dno morza i bawić się z morskimi zwierzętami. Pociechy znajdą tu małego delfina z ruchomym ciałem, płetwami, szczęką i ogonem oraz małego żółwia z ruchomymi płetwami i głową. Oba modele są umieszczone na podstawkach do ekspozycji. żródło: Gandalf.com.pl


Księgarnia internetowa Gandalf - moje zamówienie

Księgarnia internetowa Gandalf - moje zamówienie


Jak wspomniałam wyżej, moja córka uwielbia bawić się klockami Lego i złożenie jej takiego zestawu to pestka. Złożenie jednego ze zwierzaków zajmuje jej chwilę, więc fakt, że to zestaw 3 w 1 bardzo się jej spodobał. Co chwila, buduje kolejnego i nie może się zdecydować, którego zostawić na dłużej. Poniżej efekty jej składania. 


Księgarnia internetowa Gandalf - moje zamówienie

Księgarnia internetowa Gandalf - moje zamówienie

Księgarnia internetowa Gandalf - moje zamówienie

Księgarnia internetowa Gandalf - moje zamówienie


Jak widzicie, w księgarni internetowej Gandalf można zamówić nie tylko książki. Cieszę się, że sklep powiększa swój asortyment, bo dzięki temu mogę zrobić tam zakupy dla całej rodziny, oszczędzając przy tym na wysyłce. Znajdziecie tam naprawdę przeróżne produkty - od książek po kosmetyki czy perfumy, więc warto tam zajrzeć i rozejrzeć się samodzielnie.

Z tego miejsca chcę podziękować za przemiłą współpracę i piękny prezent urodzinowy dla mojej córki.

Dajcie znać czy mieliście okazję już poznać asortyment sklepu internetowego Gandalf? Jak podoba się Wam moje zamówienie?

Komentarze

  1. Oczywiście, że znam asortyment tego sklepu i lubię robić tam zakupy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem przekonana, że moim dzieciakom też spodobałby się taki podwodny zestaw LEGO, lubią te klimaty.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo chętnie sięgamy po książki, których tematyka powiązana jest z przyrodą, w naszej rodzinie każde pokolenie je czyta.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram