DEVA Harmony - wyłączny dystrybutor produktów JIVA na rynek europejski

 Post sponsorowany / reklama 

DEVA Harmony - wyłączny dystrybutor produktów JIVA na rynek europejski

Zgodnie z tym, co głosi medycyna ajurwedyjska, sekretem życia w zdrowiu jest odnalezienie równowagi między ciałem, duszą i umysłem. Aby doznać uzdrowienia warto wykorzystywać naturalne metody. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom osób praktykujących ajurwedę, sklep devaharmony.com/pl/ wprowadził do swojej oferty produkty Jiva Ayurveda Europe.


Każdy z tych produktów jest efektem wytężonej pracy, prowadzonej w indyjskim Instytucie Jiva Ayurveda Institute. Suplementy diety oraz kosmetyki marki Jiva od lat są dystrybuowane poza Indie, dzięki czemu nie tylko Azja, ale również Europa ma dostęp do naturalnych wyrobów ajurwedyjskich. To świetnie, bo już w naszym kraju również można je dostać, dzięki czemu wiele osób poczuje się w pełni zadowolonych.
JIVA producent, to lider w uzdrawianiu wg Ajurwedy. Dla milionów ludzi na całym świecie Jiva jest pierwszym wyborem do holistycznego leczenia, które jest całkowicie spersonalizowane dla każdej osoby, łączące styl życia, dietę i odpowiednie suplementy (lub zioła), aby zapewnić najwyższą jakość leczenia i opieki. Aby zapewnić jakość, skuteczność i czystość, Jiva Ayurveda producent wytwarza własne produkty w swojej jednostce produkcyjnej i aptece z certyfikatem ISO 9001: 2015, HACCP i WHO-GMP w Faridabad w Indiach. Uznany na arenie międzynarodowej. Projekt - TeleDoc, został nagrodzony nagrodą ONZ World Summit Awards, a później stał się podstawą Jiva Medical & Research Center. Jeden z współzałożycieli Jiva Dr Partap Chauhan ma swój program w telewizji Indyjskiej poświęcony ajurwedzie. Jiva rok powstania 1992.

Czym jest Ajurweda?

Krótko mówiąc, jest sztuką życia w zdrowiu: zbiorem tradycyjnych, indyjskich metod leczniczych, które są dedykowane każdemu. 

Jeśli holistyczne podejście do życia jest Ci bliskie, produkty ajurwedyjskie zgromadzone przez wspomniany wyżej sklep są właśnie tym, czego szukasz! W DEVA Harmony sprzedają się wyselekcjonowane artykuły Jiva Europe, z czego główny punkt oferty stanowią kosmetyki oraz suplementy ajurwedyjskie Jiva. Dodatkowo w tym miejscu znajdziecie wartościowe książki o Ajurwedzie i szeroką ofertę produktów specjalnych Jiva Europa, wśród których natrafisz na prawdziwe perełki. 

Jeśli lubujesz się w tematach ajurwedyjskich i interesują Cię tego typu produkty, to być może DEVA Harmony to sklep idealny dla Ciebie. Znajdziesz w nim ogrom produktów w przystępnych cenach, a także możesz skorzystać z różnych promocji i zniżek, które znajdziesz na stronie. 

Jestem ciekawa czy znacie już to miejsce w sieci?

Komentarze

 1. Miałam kilka kosmetyków tego typu, były całkiem fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie zajrzę do sklepu, sprawdzę ich ofertę, lubię działać w kierunku usprawnienia współpracy trzech filarów życia, pozytywne nastawienie bardzo ważne, ale i kosmetyki potrafią wspomóc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o ajurwedzie, ale nie zgłębiałam się bardziej w tematykę. Muszę poczytać czy takie produkty są właśnie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zwróciłam wcześniej uwagi na to miejsce w sieci, więc chętnie to zmienię.

  OdpowiedzUsuń
 5. wiele już czytałam o ajuwedzie i przyznam że jestem dość mocno zaintrygowana tą sztuką życia :)
  dobrego dnia dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie, nie znam tego miejsca, ale dzięki Tobie już wiem, ze powinnam zajrzeć

  OdpowiedzUsuń
 7. Na prawdę sporo wiem o ajurwedzie i od dłuższego czasu się nią interesuję, więc i ten sklep nie umknął mojej uwadze. To, co mnie pozytywnie zaskoczyło, to świetne składy kosmetyków, które są w bardzo przystępnych cenach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałam kiedyś o tej metodzie. Jednak sama nie interesowałam sie tym stylem życia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Znam tą metodę, mam taką uwagę do jej stosowania. Nie powinno się jej łączyć z innymi metodami bo wtedy jest to niewypał.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram