Musisz złożyć pozew w sądzie, a nie lubisz po nich chodzić? Koniecznie sprawdź ten wpis!

Musisz złożyć pozew w sądzie, a nie lubisz po nich chodzić? Koniecznie sprawdź ten wpis!

W życiu zdarzają się różne sytuacje i czasami jesteśmy zmuszeni udać się do sądu. Nie każdy z nas jednak wie, w jaki sposób stworzyć pozew i do którego sądu należy się udać. Dziś chcę opowiedzieć Wam o stronie https://e-sad.info.pl/, na której znajdziesz niezbędne informacje oraz profesjonalną pomoc.


Dzisiejszy wpis chcę pokazać na przykładzie osób, które mają dłużników. Nie tylko firmy windykacyjne ścigają osoby, które zaciągnęły długi, ale osoby prywatne również. Jeśli należysz do grona tych osób, to z pewnością wiesz, jak trudno jest to zrobić bez sądu, oraz ile problemów się z tym wiąże. Dzięki skierowaniu sprawy do e-sądu, dłużnik będzie musiał nie tylko zapłacić zaległe faktury wierzycielowi, ale również opłaty sądowe i koszty adwokackie. To rozwiązanie, można opisać w zaledwie sześciu krokach. 

Pierwszy z nich to wypełnienie specjalnego formularza na stronie, do której podałam link na wstępie. Można również wysłać wszystkie niezbędne dokumenty mailowo. Następnie zakładane jest dla Ciebie konto, w którym zostaną wprowadzone dane dłużników i wierzytelności. Jest to zrobione po to, abyś mógł mieć dostęp do akt sprawy w dowolnym momencie. Później wyliczana jest opłata za prowadzenie sprawy w wysokości 1,5 % wartości długu. Należy ją wpłacić na wskazane konto Kancelarii. Po wpłacie przygotowany zostanie e-pozew. Sprawa będzie prowadzona przez doświadczonego w takich pozwach radcę prawnego. Po złożeniu pozwu Sąd wydaje nakaz zapłaty z zasądzoną opłatą sądową, która jest zwrotna od dłużnika. Następnie pojawia się windykacja polubowna dłużnika lub sprawa zostaje skierowana do Komornika Sądowego.  

Musisz złożyć pozew w sądzie, a nie lubisz po nich chodzić? Koniecznie sprawdź ten wpis!


Dlaczego warto skorzystać z usług E-Sądu?

Przede wszystkim dla własnej wygody i oszczędności czasu. Wszystkie dokumenty składasz online i profesjonaliści zajmują się Twoją sprawą. Sprawnie omijasz wyprawy do sądu, które mogą być dla niektórych bardzo stresujące. Nie musisz samodzielnie pisać pozwu i zastanawiać się, czy dobrze go skonstruowałeś. Dodatkowo takie sprawy prowadzone są dużo szybciej niż stacjonarnie, więc szybciej odzyskasz swoje należności. 

Współpracując z tą kancelarią otrzymasz:
- profesjonalne napisanie pozwu
- wsparcie doświadczonych radców prawnych
- dostęp do wszystkich akt sprawy w każdym momencie
- niskie opłaty
- skuteczną windykację należności

Jeśli masz problem z odzyskaniem swoich pieniędzy warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług tej Kancelarii i E-Sądu.

*post promocyjny

Komentarze

 1. Wiem o istnieniu E-sądu przy Sądzie Rejonowym w Lublinie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć na przyszłość, że można skorzystać też z ich pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tej opcji całkiem niedawno i przyznam, że to świetne rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam wcześniej o takiej możliwości, fajnie że o tym piszesz!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie słyszałam o tej stronie, ale bardzo cieszę się, że o niej napisałaś. Dobrze wiedzieć, że jest takie miejsce w sieci.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z moich doświadczeń z e-sądem wynika, że odrzucają sprawy na podstawie jakiegokolwiek sprzeciwu na piśmie. Chociaż oczywiście wbrew pozorom niewielu ludzi ogarnia sam fakt, że powinno w wyznaczonym terminie złożyć sprzeciw.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram