Rollerblade Twister Edge – fenomenalne i kultowe rolki wciąż są na topie!

Artykuł sponsorowany / reklama


Rollerblade Twister Edge – fenomenalne i kultowe rolki wciąż są na topie!

Lato przyszło do nas już chyba na stałe. W związku z tym, bardzo dużo osób może cieszyć się korzystaniem ze swoich ulubionych sportów. Na ulicach pełno już rowerów, deskorolek czy rolek, a ja zaczęłam zastanawiać się czy do tych ostatnich nie wrócić po latach. Dziś postanowiłam Wam przypomnieć o tej fenomenalnej formie spędzania wolnego czasu i pokazać rolki Rollerblade Twister Edge.


Seria Rollerblade Twister Edge już od dawna uchodzi za kultową. Jednakże amerykańska firma nie zwalnia tempa i regularnie wprowadza pewne modernizacje do swojej najpopularniejszej linii. Takie działanie sprawia, że rolki z serii Twister Edge do dzisiaj są absolutnym bestsellerem. Oczywiście aktualnie na topie znajdują się głównie modele z 2019 roku. Trudno się zresztą temu dziwić, ponieważ cała najnowsza kolekcja Rollerblade również stoi na bardzo wysokim poziomie. Jakie modele warto tutaj wyróżnić?


  1. Rollerblade Twister Edge X Black/Metallic Grey 2019Rolki z linii Twister Edge zawsze cechowały się doskonałą jakością wykonania oraz zaawansowaniem technologicznym. Nie inaczej jest w przypadku modeli pochodzących z najnowszej kolekcji. Rolki Rollerblade Twister Edge X Black/Metallic Grey 2019 stanowią wręcz książkowy przykład tego, co nazywamy wysoką jakością. Po pierwsze, odlewana skorupa buta z komfortowym systemem wentylacji. Po drugie, znakomity wyjmowalny liner V-CUT z technologią absorbowania siły wstrząsów. Po trzecie, nowoczesne poliuretanowe kółka oraz profesjonalne łożyska TWINCAM ILQ-9 Classic Plus. Wszystkie wymienione elementy gwarantują niesamowitą precyzję, sterowność oraz wygodę podczas jazdy. Jak widać, rolki Rollerblade to wciąż jedna z najlepszych propozycji spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku.


  1. Rollerblade Twister Edge Edition #2 Olive Green/Orange 2019Czy może być coś lepszego niż rolki z tak świetnymi parametrami? Owszem! Jeszcze lepsze będą rolki ze świetnymi parametrami, które dodatkowo pochodzą z edycji limitowanej. Mowa oczywiście o modelu Rollerblade Twister Edge Edition #2 Olive Green/Orange 2019. Jest to trzykołowy urban zapewniający rewelacyjne osiągi zarówno podczas jazdy miejskiej, jak i jazdy poza trasami. Wszystko dzięki powiększonym kółkom SUPREME GLOW 110mm, które zapewniają znakomitą przyczepność i możliwość rozwijania dużych prędkości. Co więcej, rolki te dobrze przylegają do stopy za sprawą odlewanej skorupy oraz dopasowanego buta wewnętrznego. Rzecz jasna dodatkowym atutem opisywanego modelu będzie także unikalna kolorystyka i design zastosowany w ramach edycji limitowanej. Podsumowując, pełna satysfakcja z jazdy oraz nieprzeciętna estetyka – oto główne atuty limitowanych rolek z najnowszej serii Rollerblade!

Rollerblade Twister Edge – fenomenalne i kultowe rolki wciąż są na topie!

Rollerblade Twister Edge – fenomenalne i kultowe rolki wciąż są na topie!

Jeżeli firma Rollerblade zachowa takie tempo we wprowadzaniu zmian i modernizacji swoich produktów, wówczas seria Twister Edge prawdopodobnie przez wiele kolejnych lat będzie wciąż na topie. Dlatego też warto uważnie śledzić nowości pojawiające się w ofercie amerykańskiego producenta, który zapewne jeszcze nie raz zaskoczy rolkarzy swoją innowacyjnością.

Czy jeździliście kiedyś na rolkach? A może jeździcie na nich do dziś? W jaki sposób lubicie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu przy tak pięknej pogodzie?

Komentarze

 1. żałuję, że w dzieciństwie nie nauczyłam się jeździć na rolkach, nie potrafię też na łyżwach. teraz nauka idzie gorzej

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej ! Nie pamiętam kiedy ostatni raz jeździłam na rolkach 😍 Znów bym się z chęcią przejechała !

  OdpowiedzUsuń
 3. Wieki nie jezdzilam na rolkach, cos czuje ze pozbylabym sie szybko jedynek ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię jeździć na rolkach, mam swoje ulubione z K2 ale myślę już nad troszkę szybszymi :) Miałam właśnie dylemat które wybrać, czy Rollerblader czy K2 - kupiłam K2 ale nie wykluczam również zakupu tych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam jeździć na rolkach, świetny sposób na ruch :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Musze zainwestować gdy tylko corka podrosnie i będziemy jezdzic cala rodzina

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój mąż ostatnio często jeździ na rolkach :D

  OdpowiedzUsuń
 8. świetna sprawa, musze się kiedyś nauczyć, bo akurat teraz mam ku temu miejsca

  OdpowiedzUsuń
 9. Ojoj na rolkach jeździłam jako nastolatka. Zwlaszcza latem. Dorabiałam wtedy roznosząc gazetki z pewnego supermarketu. Ale tamte moje rolki w porównaniu do tych to jak maluch do mercedesa 🤪 bardzo fajna opcja do spędzania czasu aktywnie. Tylko musiałabym mieć ochraniacze na kolana. Inaczej rozwalę je na cacy

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedyś często jeździłam. Teraz nie mam czasu ale za tym tęsknię:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja kiedyś jeździłam na rolkach, a teraz jakoś się boję :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Jako nastolatka jeździłam na rolkach kilka razy w tygodniu, teraz gdybym tylko miała więcej czasu robiłabym to samo :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram