Efektowne i skuteczne reklamy

Artykuł sponsorowany / reklama


Żyjemy w czasach, kiedy każdy sklep czy firma chce się w jakiś sposób wyróżnić na rynku i zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Każdy robi to na swój sposób, korzystając z możliwości, jakie oferują agencje reklamowe. Dziś chciałabym się skupić na moim zdaniem najciekawszej formie reklamy, jaką są litery 3D

Dlaczego moim zdaniem jest to najciekawsza forma reklamy?
To proste. Uwielbiam spacerować, najczęściej robię to wieczorami - lubię spacery po mieście jak i te na polanach. Oba rodzaje mają specyficzny urok, jakim są księżyc i gwiazdy w przypadku łąk i lasów, czy światła miasta, wraz z reklamami podświetlanymi w mieście. Pewnie część z Was będzie się ze mnie śmiać, ale naprawdę lubię oglądać tego typu banery, szyldy czy po prostu litery.

Odpowiednio zaadoptowane grafiki, które są umocowane na elewacjach budynków, lub w ich wnętrzach (widoczne jedynie przez okna) są bardzo atrakcyjne i od razu zauważalne. Z pewnością większość z Was bardziej zwróci uwagę na oświetlony reklamą budynek, niż szaraczek stojący tuż obok z ledwo widocznym szyldem. Litery 3D sprawiają wrażenie wypukłych, są zazwyczaj świetnie podświetlone, mają ciekawe projekty czy loga.

Jak zbudowana jest taka reklama?


Wszystko zależy od tego, na jaki rodzaj liter się zdecydujemy. Niektóre są całkowicie zrobione z plexy, inne mają taśmy aluminiowe z boku jako szkielet a przód robiony jest z plexy, dodatkowo są również tworzone ze styroduru, dibondu czy pcv.  Każda z nich jest specjalnie oświetlona i wykorzystywane są do tego modułu led, moduły led rgb, podświetlane żarówkami led, neonami szklanymi, diodami pixel, pixel dlp, a nawet światłowodami. To samo dotyczy kąta oświetlenia - można zrobić to od środka, od dołu, góry czy z boku. Wszystko zależy od wyobraźni osoby zamawiającej. 

Efekt? Doskonała reklama, widoczna z daleka i z pewnością rzucająca się w oczy. A wielu ludzi jest wzrokowcami - kiedy wpadnie mu w oko świecące logo - zapamięta nazwę marki i być może skorzysta z jej usług w przyszłości.

Komentarze

 1. Świetna sprawa! Ja jestem wzrokowcem i zdecydowanie zwróciłabym na taką reklamę uwagę 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię tego typu reklamy, są widoczne i łatwo wpadają w oko potencjalnemu klientowi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi sie taka forma reklamy i literek :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie reklamy faktycznie przyciągają uwagę potencjalnego nabywcy!

  OdpowiedzUsuń
 5. gdy szyld/ neon ma fajną fakturę to lepiej przyciąga uwagę potencjalnych klientów, bardzo podobają mi się litery 3d.

  OdpowiedzUsuń
 6. Od razu zwróciłabym uwagę na reklamę stworzoną z takich liter. Też lubię oglądać takie miejskie "świecidełka". Wydaje mi się, że właśnie przez to podświetlenie jakoś bardziej zapamiętuje się takie reklamy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama mam w planach w przyszłości swój salon jednak będzie on raczej wydzieloną częścią domu więc raczej taka reklama u mnie odpada.
  Takie świecąca reklama rzeczywiście bardzo przykuwa uwagę

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie litery to dla mnie coś nowego. Pracuję online ale gdybym świadczyła usługi w realu to na pewno wykorzystała bym taki sposób identyfikacji marki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Duze litery naprawde przyjciagaja uwage i oko. Chetniej sie zatrzymuje i patrze, co to za sklep, tak fajnie sie reklamujacy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Szyld, czy elrekalam w formie takich liter jest widoczna z daleka i na pewno przyciagnie wzrok potencjalnych klientow. Zapadnie tez w pamiec na dłuzej niz tradycyjny szyld.

  OdpowiedzUsuń
 11. Litery dużej wielkości na pewno przyciągają wzrok potencjalnych klientów :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Oj tak! Ja osobiście należę do wzrokowców i wszystko, co jest ładne, estetyczne, nietypowe, jaskrawe i "inne" zapada mi głęboko w pamięć! Tego typu reklamy od razu zapamiętuje:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Takie reklamy dają fajny efekt. Ostatnio coraz więcej się ich pojawia.

  OdpowiedzUsuń
 14. Genialna forma reklamy :D Podoba mi się :D

  OdpowiedzUsuń
 15. O tak, reklamę która rzuca się w oczy zapamiętujemy na długo :)

  OdpowiedzUsuń
 16. takie litery przyciągną wzrok każdego :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Widziałam taką firmę reklamy w moim mieście i potwierdzam fakt , że rzuca się w oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Duże litery na serio przykuwają uwagę :) Wiem to z autopsji :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja często zwracam uwagę na reklamy :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Świetny artykuł. Ważne, aby reklamą zainteresować odbiorców. Nasza strona musi być interesująca, przez to będziemy mieć pewność, że internauci będą z chęcią na nią wchodzić.

  OdpowiedzUsuń
 21. Tego typu litery to doskonałe rozwiązanie, na pewno dla osób, którzy mają witrynę z widokiem na ulicę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram