Nie masz pomysłu na urodziny dla dziecka? Zleć je Misiowi!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / REKLAMA 


Każde dziecka z niecierpliwością czeka na dzień urodzin. Prezenty, koledzy z przedszkola, pyszny tort oraz oczywiście impreza urodzinowa. Gdzie w Białymstoku zorganizować urodziny dla dziecka? Najlepiej w Fabryce Misia – miejscu absolutnie wyjątkowym.

Urodziny to dla każdego dziecka wyjątkowy, ulubiony dzień w rok. To nie czas, kiedy cała rodzina składa życzenia i daje prezenty, ale także okazja, by urządzić wspaniałą imprezę urodzinową i zaprosić kolegów ze szkoły, podwórka z zajęć pozalekcyjnych. Jak sprawić, aby nasze dziecko zachowało cudowne wspomnienia ze swoich urodzin? Jak urządzić niezapomnianą imprezę urodzinową dla dziecka? W końcu nie każdy ma głowę do organizacji kinderbali. Teraz możesz oddać wszystko w ręce misia. Misia? Tak! W Białymstoku znajduje się wyjątkowe miejsce, gdzie możesz zarezerwować urodziny dla dziecka to Fabryka Misia, magiczne i kreatywne centrum zabaw.


Urodziny dla dziecka w wyjątkowych i różnorodnych salach


Fabryka Misia oferuje organizację urodzin dla dzieci w wielu tematycznych salach. Mały jubilat i jego rodzice mogą zarezerwować przyjęcie na przykład w Sali księżniczki, Sali piłkarzy, Sali piratów czy wielkiej Sali Misia. Salę urodzinową można dopasować do zainteresowań dziecka i liczby zaproszonych gości. Fabryka Misia posiada sale zarówno dla grupy kilkunasto-, jak i kilkudziesięcioosobowych.

To białostockie centrum zabaw dysponuje ogromną i bardzo zróżnicowaną przestrzenią do zabaw, w której dziecko i jego mali goście mogą oddawać się beztroskiej zabawie urodzinowej. Fabryka Misia zapewnia organizację przyjęć urodzinowych z wieloma atrakcjami, w tym z warsztatami kreatywnymi, tańcami i aktywnościami. Scenariusze imprez są bardzo różnorodne i nie pozwalają na nudę. Nawet największa mała maruda będzie zachwycona.
Dlaczego warto zorganizować urodziny dziecka w Fabryce Misia w Białymstoku? Nie każdy rodzin ma czas lub smykałkę do organizacji dziecięcych przyjęć i wolą oddać wszystko w ręce profesjonalnych animatorów, w tym przygotowanie tematycznych zaproszeń i przekąsek. Z tego powodu wielu rodziców woli zarezerwować miejsce specjalnie przystosowane do radosnej zabawy dla grupy dzieci, a sobie zostawić jedynie zapraszanie gości oraz wybranie Sali i atrakcji.


Fabryka Misia to ogromny wybór atrakcji dla dzieci i rodziców


Jakie atrakcje masz do wyboru? Naprawdę różne! Urodziny w Fabryce Misia w Białymstoku to: kolorowe zaproszenia urodzinowe, zabawy z animatorem, dyskoteka z przebraniami, napoje i przekąski, przestrzeń wypoczynkowa i ciasta dla rodziców, a dodatkowo także malowanie twarzy, tatuaże, doczepiane warkoczyki, olimpiada sportowa i wiele więcej.

Fabryka Misia w Białymstoku oferuje bardzo atrakcyjne ceny i możliwość zorganizowania urodzin dla dziecka według indywidualnych potrzeb. Dzięki temu każde urodziny w tym białostockim centrum zabaw są niepowtarzalne. Jeśli wciąż zastawiasz się, czy Fabryka Misia to dobre miejsce na organizację urodzin Twojego dziecka, zapoznaj się z tym miejscem osobiście lub odwiedź Misia na stronie https://fabrykamisia.pl/.

Komentarze

 1. wow, widzę, że Fabryka Misia to rewelacyjne miejsce, które spodoba się każdemu dziecku. urodziny w tak kolorowych i przyjaznych wnętrzach na pewno będą niezapomniane dla dzieci i pełne atrakcji

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim miejscu impreza urodzinowa musi być udana i pełna wrażeń! ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. Często gościmy w Fabryce Misia :D Atmosfera jest rewelacyjna, a dzieci spędzają czas najlepiej jak tylko mogą :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale świetne miejsce! :) Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zrobić taką imprezę urodzinową dla moich dzieci. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie wspaniałe miejsce! Chyba ciężko o lepsze miejsce na dziecięce urodziny :) Ja do Białegostoku mam baaardzo daleko, ale może kiedyś otworzą filie w innych miastach np. w moim Krakowie? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne miejsce, dzieci na pewno się nie nudzą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie jestem juz z tych stron a szoda bo fajne miejsce

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakie cudowne miejsce dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Teraz są takie pomysły! Ciekawe jak będą wyglądały urodziny dziecka za 10 lat :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow niesamowite miejsce i jaka oszczednosc czasu dla rodzicow ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Miejsce wygląda świetnie, z pewnością wszystkie imprezy organizowane przez tą firmę są niezapomniane. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Super miejsce dla super udanych i niepowtarzalnych urodzin! Szkoda tylko, że Białystok jest trochę daleko;/

  OdpowiedzUsuń
 13. Ale tam wspaniale, sam bym chciała takie urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Urodziny w takim miejscu to dla dzieci wielka frajda. W momencie kiedy nie mamy czasu lub poprostu zdolności do organizacji takich imprez Fabryka Misia będzie idealna

  OdpowiedzUsuń
 15. U nas na Dolnym Śląsku bardzo podobne urodziny są organizowane. Pięknie, kolorowo, dla dziecka każdy szczegół jest ważny. Dobrze, że można też ten dzień dobrać tematycznie pod gust dziecka. To ważne.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jako matka mówię, ze wygląda tam bajecznie i na pewno mojej córce by sie tam spodobalo:):)

  OdpowiedzUsuń
 17. Rewelacyjne miejsce. Sadzę, ze i mojemu synkowi by się tam spodobało :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Rewelka ! Muszę zaklepać termin na maj ! :D

  OdpowiedzUsuń
 19. Jestem pewna uśmiechu dzieci, które tam właśnie spędzają czas. Dla mnie to drugi koniec Polski.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ale fajne miejsce. Maluchy z takich urodzin na pewno wychodza zachwycone.

  OdpowiedzUsuń
 21. Szkoda, że do Białegostoku mam aż 70 km, bo z chęcią wyprawiłabym dzieciom takie super urodziny. Muszę się zorientować czy u nas w mieście coś podobnego organizują.

  OdpowiedzUsuń
 22. Żałuję , że nie ma takiego miejsca u nas w Gorzowie. Córka ma urodziny w styczniu i pewnie byłaby zachwycona takimi :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram