Philips VisaPure Advanced

Wpis powstał dzięki akcji testerskiej PHILIPS

Philips VisaPure Advanced

Testowanie Philips'a Visa Pure Advanced dzięki producttesterprogram, rozpoczęte. Jednak zanim napiszę co myślę o urządzeniu, chciałabym przedstawić zawartość opakowania.


W zestawie znajdziemy głowicę urządzenia, trzy końcówki, ładowarkę, podstawkę i futerał.


Philips VisaPure Advanced


Urządzenie Philips VisaPure Advanced, jest stworzone do zabiegu oczyszczania twarzy i masażu okolic oczu i policzków w warunkach domowych. Można stosować go na mokro jak i na sucho. Co najważniejsze, jest wodoodporne!


Philips VisaPure Advanced


Kilka słów od producenta:

Oczyszczająca szczoteczka do twarzy, w którą wyposażone jest urządzenie Philips VisaPure Advanced, zapewnia 10 razy skuteczniejsze oczyszczanie niż mycie dłońmi w ciągu zaledwie jednej minuty, a przy tym działa bardzo delikatnie dzięki 17 tys. supercienkich włókien. Oczyszczanie skóry z VisaPure Advanced zapewnia też odpowiednie przygotowanie skóry do lepszego wchłaniania kosmetyków pielęgnacyjnych i poprawia mikrocyrkulację.


Philips VisaPure Advanced


Urządzenie należy stosować dwa razy dziennie: rano i wieczorem, w ramach codziennej pielęgnacji. Ponieważ jest całkowicie wodoodporne, można używać go nawet pod prysznicem, lub podczas relaksującej kąpieli w wannie.

Owocem współpracy firmy Philips z ekspertami w dziedzinie japońskiego masażu twarzy było stworzenie końcówki masującej inspirowanej słynną techniką masażu Petrissage. Dzięki eleganckiej i funkcjonalnej konstrukcji końcówki, składającej się z 5 niewielkich kulek, wydaje się, że to 750 opuszek palców delikatnie dotyka skóry w każdej minucie. Urządzenie pozwala więc osiągnąć to, czego nie potrafią zdziałać dłonie - końcówka zapewnia rewitalizujący i relaksujący masaż, który dociera do głębszych warstw skóry. W efekcie mięśnie twarzy zostają rozluźnione, a mikrocyrkulacja krwi ulega poprawie, dzięki czemu skóra odżywa oraz zyskuje zdrowy wygląd i blask. Do zabiegu można także użyć ulubionych kremów i olejków do twarzy, aby całość była jeszcze bardziej przyjemna i skuteczna.

Końcówka do odświeżenia okolic oczu została wykonana ze specjalnego, chłodnego materiału z wysokiej jakości powłoką ceramiczną, co gwarantuje szybki, 30-sekundowy zastrzyk energii dla zmęczonych oczu i powiek. Końcówka umożliwia delikatny, przyjemny masaż rewitalizujący, jednocześnie schładzając obszary pod powierzchnią skóry oraz pobudzając jej drenaż limfatyczny poprzez program 120 nanodrgań na sekundę. W efekcie oczy stają się pełne blasku i świeżości, a wszelkie oznaki zmęczenia i niewyspania znikają. Urządzenie przeznaczone jest do codziennego stosowania rano - razem z aktualnie używanymi kosmetykami pielęgnacyjnymi lub bez nich.

Testy już rozpoczęłam, jednak chcę poużywać kilka dni, abym mogła dokładnie opisać działanie i funkcje tego magicznego urządzenia.  Moja opinia, wkrótce.

Jesteście ciekawi jak sprawdza się Philips Visa Pure Advanced?

Komentarze

  1. Ja ostatnio do oczyszczania skóry kupiłam sobie urządzenie do peelingu kawitacyjnego ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie się zapowiada, czekam na recenzję :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram