Co wróży nam czas? Znaczenie godzin w naszym życiu

Co wróży nam czas? Znaczenie godzin w naszym życiu

Zarówno liczby, jak i czas odgrywają ogromne znaczenie w życiu. Często jednak nie zdajemy sobie z tego sprawy. Bardzo wiele osób nie wie np. o istnieniu lustrzanych godzin oraz tego, jaki wpływ mogą mieć na nasze życie. Sprawdźmy więc, czy czas może nam coś wywróżyć oraz jak wykorzystać jego moc.

Co można wywróżyć z godzin?

Niektóre kultury i tradycje wierzą, że godziny są ważnym elementem wróżenia przyszłości lub uzyskania odpowiedzi na pytania. W różnych kulturach istnieją różne metody wróżenia z godzin. Na przykład w astrologii można wywróżyć znaczenie godzin urodzenia lub innych ważnych wydarzeń. W tarocie godziny mogą być używane jako dodatkowy element do odczytania przepowiedni. W niektórych kulturach istnieją również specjalne metody wróżenia z godzin, takie jak chiński horoskop godzinowy.

Należy pamiętać, że wróżenie jest kwestią wiary i nie ma naukowych dowodów na to, że jest ono skuteczne. Wiele osób uważa wróżenie za formę rozrywki lub sposób na lepsze zrozumienie siebie.

Czym są lustrzane godziny?

Wróżenie z lustrzanych godzin polega na odczytywaniu przepowiedni lub uzyskiwaniu odpowiedzi na pytania poprzez dostrzeganie w swojej codzienności tych wyjątkowych momentów, w których zarówno liczba godzin, jak i minut jest taka sama. Lustrzaną godziną jest więc np. godzina 09:09, 12:12 czy 21:21. W niektórych tradycjach wierzy się, że w tym momencie dostępne są specjalne mocy lub energie, które mogą pomóc w odczytaniu przepowiedni.

Mówiąc o godzinach lustrzanych, które często nazywane są anielskimi nie sposób nie wspomnieć również o innych godzinach, które również mogą przekazać nam coś od wszechświata. Mowa tu o godzinach odwróconych, czyli takich jak 02:20, 10:01. Wartość godzinowa jest odwrotnością liczby określającej minuty.

Znaczenie godzin - co warto wiedzieć?

Każda z godzin lustrzanych ma ukryte znaczenie, z którego niejednokrotnie nie zdajemy sobie sprawy. Jeśli zdarza ci się, że często twój wzrok przykuwa konkretna godzina lustrzana może oznaczać to, że los chce coś ci przekazać? W jaki sposób dowiedzieć się, jakie jest znaczenie danej godziny? To proste. Sprawdź jakie wszystkie lustrzane i anielskie godziny w tym artykule!

Poniżej przedstawiamy zaś znaczenie niektórych z nich.

 • 07:07: to pozytywny sygnał, oznaczający spełnienie marzeń,

 • 10:10: to godzina oznaczająca zakończenie pewnego etapu,

 • 17:17: to godzina, która może oznaczać problemy w relacjach,

 • 20:20: możesz mieć pewność, że osoba, którą kochasz również myśli o tobie ciepło.

To tylko niektóre ze znaczeń. Warto mieć również pod uwagą fakt, że treść, jaką niosą za sobą lustrzane godziny może nieco różnić się w przypadku poszczególnych osób.

Czy warto wierzyć w znaczenie godzin?

To zależy od indywidualnych przekonań i wiary każdego człowieka. Niektórzy ludzie wierzą, że godziny mogą mieć znaczenie i są ważnym elementem przepowiadania przyszłości lub uzyskiwania odpowiedzi na pytania, podczas gdy inni uważają to za niepotwierdzone i nieprawdopodobne. W końcu decyzja o tym, czy wierzyć w znaczenie godzin, należy do ciebie.

Jeżeli interesują Cię takie i inne kobiece tematy, to koniecznie musisz odwiedzić blog Kobiecystyl.pl!

*wpis promocyjny

Komentarze

 1. Słyszałam o tym. Nie pamiętam żebym w to wierzyła

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ciekawe

  OdpowiedzUsuń
 3. Babcia mi kiedyś o tym mówiła. Bardzo często zdarza mi się, że patrzę w zegarek i jest godzina 21:37. Nie mówiąc o tych, o których wspominasz we wpisie. Ale jakoś nigdy się tym nie interesowałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś ktoś mi o tym mówił. Nawet pamiętam takie zabawy z tymi godzinami

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy o tym nie słyszałam i w sumie nie interesowałam się tym tematem. Ale muszę przyznać, że zaciekawił mnie ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasem udaje mi się spojrzeć akurat w momencie lustrzanych godzin. Nie interesowałam się jednak ich znaczeniem.

  OdpowiedzUsuń
 7. O, nie wiedziałam, że to się nazywa lustrzane godziny, ale w nastoletnim okresie wierzyłam, że o 22.22 ktoś o mnie myśli:)

  OdpowiedzUsuń
 8. często zdarza mi się że popatrze na zegar i jesr no 7:07 10.10 :D nie wiedziałam że to ma jakieś znaczenie

  OdpowiedzUsuń
 9. Człowiek to istota, która lubi zabawy w wyszukiwanie podobieństw, wspólnych części, zabawnych skojarzeń, wynika to z predyspozycji naszego mózgu chcącego uporządkować odbierany świat.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie miałam pojęcia, że są to lustrzane godziny... Pierwszy raz słyszę,że ma to jakieś znaczenie. Poczytam o tym więcej.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram