Kolizja a odszkodowanie

Wpis sponsorowanyWypadek, kolizja- takie sytuacje zdarzają się w życiu. Dopóki nas nie dotyczą, to nie zastanawiamy się nad tym, co zrobić w takich przypadkach.

Czy chociaż raz byliście ofiarą w takim zdarzeniu jak np. bycie uczestnikiem kolizji, porysowanie przez kogoś naszego auta, albo stuknięcie Was w tył auta? Jeśli nie, to macie szczęście. Jeśli jednak na to pytanie odpowiadasz twierdząco myślę, że będziesz wiedzieć, do czego zmierzam. 

Dziś chciałabym poruszyć temat odszkodowań po takim zdarzeniu. Wiele z Was może nawet nie wie, ale wielu poszkodowanych boryka się z bardzo niskim odszkodowaniem. Niestety bardzo często towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają przyznawane roszczenia odszkodowawczeW takiej sytuacji poszkodowany może pogodzić się z uzyskaną kwotą lub złożyć odwołanie od decyzji ubezpieczyciela do sądu. To wiąże się z długotrwałym postępowaniem i sporym nakładem środków na reprezentację naszego adwokata. Nigdy też nie masz pewności, że sąd przychyli się do Twojego odwołania. Rozwiązaniem tego problemu są dopłaty do odszkodowań. 

Trafiłam nie dawno na firmę, która profesjonalnie zajmuje się takimi przypadkami. AUTOMOBILIS od wielu lat oferuje swoim klientom godne dopłaty do uzyskanych już roszczeń odszkodowawczych. Dzięki nim nie tracisz czasu i nerwów na postępowanie sądowe. Nie ponosisz również żadnego ryzyka.
Uważam, że skorzystanie z usług tego typu firm to świetne rozwiązanie. Ja nie cierpię ciągania po sądach- spędza mi to sen z powiek. Ciągły stres i milion myśli- czy uda nam się wygrać sprawę. Korzystając z usług takiej firmy wystarczy, że:


 • Przesyłasz dokumenty dotyczące szkody
 • Firma Bezpłatnie wyceni wartość Twojego odszkodowania
 • Tworzy dla Ciebie propozycję dopłaty do odszkodowania
 • Akceptujesz zaproponowane warunki
 • Wypłacają Ci należne środki pieniężne
Nawiązując współpracę z AUTOMOBILIS ograniczysz ryzyko związane z odwołaniem od decyzji ubezpieczyciela w postępowaniu sądowym. Kancelaria ta nie pobiera żadnych opłat wstępnych, a wycena szkody jest całkowicie niezobowiązująca
Mało kto wie, że są takie możliwości. Dlatego uważam, że o takich sprawach trzeba mówić głośno i wszędzie gdzie się da. Nie musimy tracić tego, co nam się należy. Aktualnie jestem w trakcie robienia prawa jazdy, jednak już wiem, gdzie mogę się zgłosić w przypadku takich sytuacji. Oczywiście mam nadzieję, że nigdy takiej nie będę miała- jednak nigdy nic nie wiadomo. Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony. 

Czy Wy korzystaliście już z takiej pomocy? Wiedzieliście o istnieniu takich rozwiązań? 

Komentarze

 1. nie miałam pojęcia o takim rozwiązaniu, ale dzięki Tobie już wiem że coś takiego jest! Bardzo przydatny artykuł

  OdpowiedzUsuń
 2. Ni wiedziałam, ze są takie dobre rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. myśmy mieli kilka lat temu stłuczkę, nie z naszej winy. szkoda, ze wtedy nie wiedziałam o takim rozwiązaniu. fajnie, że poruszasz takie tematy. zapisuje sobie firmę w razie "w'.
  sama się przymierzam do prawka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Artykuł genialny.
  Bardzo dziękuję za te dobre rady.
  Rok temu miałam stłuczkę i nie wiedziałam o takim rozwiązaniu.
  Dokładnie tak o takich sprawach mówmy głośno aby każdy wiedział że istnieje taka firma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja lubię lubi uświadamiać i staram się to robić dość często :D

   Usuń
 5. Właśnie zaczynam kurs prawa jazdy i na pewno przyda mi się ten post, chociaż mam nadzieję, że nie będzie potrzebny, ale wrazie czego super, że o tym piszesz:)

  sandziv.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja mama nie umie jeździć samochodem i ciągle się coś dzieje, chyba w ramach edukacji rodziców pokażę jej ten wpis :))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety brałam udział w jednej kolizji i to ja byłam sprawcą. Mam nadzieję, że już więcej nic takiego mi się nie przytrafi. A jeśli - post się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę powodzenia :) prawko to straszna wygoda- zwłaszcza jak możesz sama na zakupy pojechac :) mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z oferty...chociaż mi wiecznie ktoś próbuje wymusić- takie mam szczęście

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem kierowcą od ponad 10 lat. Na szczęście nigdy nie miałam żadnej kolizji i mam nadzieję ze nigdy tego nie doswiadcze. Nie wiedziałam o istnieniu takiej firmy a warto wiedzieć, że jest i w razie co to pomoże. Wielu moich znajomych miało problem z odszkodowaniami. Gdyby wiedzieli, że jest jakieś rozwiązanie napewno by z niego skorzystali.

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam. Miałam w zeszłym roku kolizję, nie z mojej winy, policja uznała nie słusznie , że z mojej. Ubezpieczyciel próbował sie wymigać od odpowiedzialności. Najpierw w sadzie wygralam z policja po czym rozpoczelam walke z ubezpieczycielem. Przeszlam mase nerwow. Gdybym wiedziala wtedy, że istnieje możliwość korzystania z uaług takiej firmy to nie musialbym tracic nerwow , czasu i pieniedzy na sądy. Fajnie, że o tym napisałaś bo chyba mało kto wie o takich możliwościach.

  OdpowiedzUsuń
 11. Oooo nie słyszałam o takiej opcji nigdy...

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetnie że o tym napisałaś, zupełnie nie miałam pojęcia o takim rozwiązaniu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie wiedziałam, że istnieje taka firma. Masz racje, o takich sprawach trzeba mówić głośno, bo niestety, Ale wypadki samochodowe zdarzają się dość często, a sprawy odszkodowań są nieraz bardzo zawiłe i długotrwale🙄🙄🙄

  OdpowiedzUsuń
 14. Kilka lat temu w mojej rodzinie było kilka wypadków. Szkoda, że wtedy nie wiedzieliśmy, że istnieje taka firma.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram