CREATOR - szkoleniowa placówka oświatowa - podnieś swoje kwalifikacje

 Post sponsorowany 

CREATOR - szkoleniowa placówka oświatowa - podnieś swoje kwalifikacje

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i rozglądasz się za odpowiednią placówką oświatową? Świetnie trafiłeś. W dzisiejszym wpisie opowiem Ci o miejscu, na które warto zwrócić uwagę podczas takich poszukiwań.


CREATOR www.creator.net.pl to Niepubliczna Placówka Oświatowa, posiadająca wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Kształcą tam specjalistów m.in. w dziedzinie projektowania wnętrz. Oferują kursy stacjonarne, które odbywają się zarówno w formie wykładów oraz multimedialnych prezentacji, jak i interaktywnych warsztatów. Architektura wnętrz to nie jedyna ich specjalizacja. Prowadzą także kursy komputerowe, które kończą się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu firmy GRAPHISOFT. Szkolenia odbywają się na terenie Politechniki w Warszawie i Krakowie, a także w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich we Wrocławiu oraz w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Projektowanie wnętrz - wybierz kurs w Gdyni, Krakowie, Warszawie lub Wrocławiu 

Oferta tej placówki obejmuje m.in. kurs aranżacji wnętrz (również komputerowy), projektowanie wnętrz (kurs zaawansowany), kurs stylizacji wnętrz (Interior Designer), projektowanie ogrodów oraz remodelling budynków. Zajęcia prowadzą pracownicy wyższych uczelni, którzy mogą poszczycić się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną zdobywaną podczas tworzenia projektów autorskich. CREATOR to pierwsza i jedyna placówka w Polsce, która organizuje konkurs na najlepszy projekt zaliczeniowy wg autorskiego konceptu


CREATOR - szkoleniowa placówka oświatowa - podnieś swoje kwalifikacje


Kadra szkoleniowa CREATOR składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy ciągle poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby móc dostarczyć uczestnikom najlepszej jakości szkoleń. Dbają o to, aby słuchacze mogli korzystać z nowoczesnych metod nauczania, a także zapewniają im atrakcyjne warunki do nauki w przyjaznej i sprzyjającej rozwojowi atmosferze. 

Jeśli szukacie więc placówki w której nie tylko podniesiecie swoje kwalifikacje, ale też poznacie wspaniałych ludzi to CREATOR będzie odpowiednim miejscem dla Was.  

Komentarze

 1. Sporo teraz całkiem ciekawych szkoleń, także online, którymi można podnieść swoje kwalifikacje. Warto z nich korzystać.

  OdpowiedzUsuń
 2. sama ostatnio cały czas staram sie poszerzać swoją wiedzę, w końcu kiedy jak nie teraz :)
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę że warto również zauważyć, że nacisk kładziony jest na nowoczesne metody nauczania oraz stworzenie przyjaznej atmosfery sprzyjającej rozwojowi, co dodatkowo podnosi atrakcyjność oferty. Ciekawa propozycja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam poszerzać wiedzę, nie tylko z tematów dotąd przeze mnie penetrowanych, ale również z całkiem nowych dziedzin, wiele można się nauczyć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że taka propozycja może przypaść do gustu wielu osobom.

  OdpowiedzUsuń
 6. No proszę, to naprawdę fajna sprawa, trzeba dbać o swój samorozwój i super, że creator daje takie możliwości.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram