Fotoksiążka od Saal Digital Polska

Prezent / współpraca barterowa


Robię zdjęcia, dużo zdjęć. Niektóre są zdjęciami typowo "domowymi", inne są zdjęciami krajobrazów, z których mój tata wybiera najlepsze i je uwiecznia na swoich obrazach. Na jednym z obserwowanych przeze mnie blogów znalazłam relację z testów fotoksiążki. Pomyślałam, że fajnie byłoby spróbować swoich sił. No i udało się.Na stronie producenta, można zgłosić się do testów takiej właśnie książki ze swoimi zdjęciami. Jest to dobre rozwiązanie dla fotografów, którzy robią sesje rodzinne, ślubne czy portretowe. 

Robiłam w życiu nie jedną sesję, u nie jednego fotografa, ale zdjęć w takiej postaci nigdy nie otrzymałam. A uważam, że byłby to świetny prezent, oraz idealna reklama dla uwieczniającego zdjęcia fotografa. 

Przejdźmy do tematu fotoksiążki. 

Na stronie firmy Saal Digital, możemy zamówić sobie właśnie wspomnianą wyżej książkę w różnych postaciach.


Możemy wybrać sobie okładkę- czy ma być ona twarda, miękka czy np. watowana. Ilość stron czy ich grubość również zależy od naszej zachcianki. Projektujemy ją sobie sami, więc wyglądać będzie tak jak sobie zamarzycie. Świetne rozwiązanie, prawda? 
Osoby cierpliwe mogą stworzyć własne dzieło, bez dodatków, które są do wyboru w specjalnym programie do tworzenia fotoksiążki. Osobom mniej kreatywnym lub nielubiącym zabawy w tworzenie dostępne są przeróżne szablony oraz kliparty, które można wstawić do książki. Kolor stron- jednolity czy typu gradient, a może zdjęcie rozciągnięte na całą kartkę? Nie ma problemu! To wszystko możesz zrobić w specjalnym programie, który ściągasz sobie na stronie producenta i czekasz na przesyłkę do domu.

Przesyłka do domu dociera błyskawicznie! Czekałam na swoją jedynie 3 dni - mimo iż paczka "szła" do mnie z Niemiec. Kiedy otworzyłam paczuszkę, nie mogłam wyjść z podziwu jakości jej wykonania.
Okładka bardzo solidna, wybrałam opcję watowania, dzięki czemu wygląda jak prosto z księgarni :) Zdjęcia w środku wyglądają rewelacyjnie, wybrałam śliski papier, dzięki czemu prezentują się pięknie. Druk jest bardzo wyraźny, bez żadnych skaz czy niedociągnięć. Wybrałam taką, która posiada aż 26 stron, dzięki czemu zdjęć zmieściłam dość dużo. Aż nie chce się wierzyć, że książka, którą trzymam w rękach jest całkowicie zaprojektowana przeze mnie i mieści w sobie wszystko to, co chciałam aby w niej było. 
Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia, więc myślę, że taka fotoksiążka to idealny prezent dla kogoś bliskiego. Do końca grudnia na stronie producenta jest promocja 75 zł taniej więc warto skorzystać. Sami się przekonajcie. Ja za chwilę biorę się za projektowanie drugiej, właśnie na prezent. 

Komentarze

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć mojego autorstwa. Nie zgadzam się na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram