Dermena Nail Care, Regenail, odżywcze serum do paznokci

Prezent / współpraca barterowa

Dermena Nail Care, Regenail, odżywcze serum do paznokci


Już w którymś poście wspominałam Wam, że nabawiłam się uczulenia na lakier hybrydowy i moje paznokcie musiały od nich odpocząć. Nie obyło się bez leków więc ponad miesiąc moje paznokcie były "gołe" - postanowiłam skorzystać z okazji i zacząć wcierać w nie odżywkę. Dermena przyszła mi z pomocą. 



 Od jakiegoś czasu płytka moich paznokci była w opłakanym stanie. Pazury zrobiły się miękkie, cienkie jak papier i wyginające się w każdą stronę. Jedno stuknięcie w cokolwiek, kończyło się pęknięciem lub złamaniem paznokcia. Od dawna nie mogłam ich zahodować, więc pomalowane nie wyglądały tak imponująco jakbym chciała. W moje ręce trafiła odżywka Dermena Nail Care Regenail. Dziś chcę Wam o niej opowiedzieć.


Dermena Nail Care, Regenail, odżywcze serum do paznokci


Odżywcze serum do paznokci to specjalistyczny produkt pielęgnacyjny oparty na aktywnym kompleksie olejków naturalnych (Natural Oil Complex) z : mirry, bawełnianego, migdałowego, canola, z kiełków pszenicy. Kompleks ten został również wzbogacony witaminowym kompleksem naprawczym (witaminą A, E, F i C) oraz lecytyną.
Wyjątkowy skład produktu zapewnia kompleksową pielęgnację i ochronę płytki paznokcia oraz otaczającego go naskórka
  • wzmacnia i regeneruje płytkę paznokcia
  • zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się paznokci
  • przywraca paznokciom zdrowy wygląd
  • intensywnie nawilża, natłuszcza i zmiękcza suche i popękane skórki wokół paznokci
  • ma właściwości odżywcze
  • zwiększa połysk i wygładza powierzchnię paznokci
  • kompleksowo pielęgnuje i chroni paznokcie oraz otaczający je naskórek
  • posiada przyjemny owocowy zapach
  • łatwo nakłada się na paznokcie
  • szybko się wchłania

Przeznaczenie

  • słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie
  • zniszczone i wymagające regeneracji paznokcie
  • suche i popękane skórki wokół paznokci

Stosowanie

Serum stosować 1– 2 razy dziennie na umytą i osuszoną powierzchnię paznokcia oraz otaczające paznokieć skórki. Tuba z pędzelkiem umożliwia łatwe i precyzyjne nałożenie preparatu. Po aplikacji delikatnie wmasować serum i pozostawić do wchłonięcia. Produkt może być stosowany w sposób ciągły.
Skład: Gossypium Herbaceum Seed Oll, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Canola Oil, Triticum Vulgare Grem Oil, Heliantus Annus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Tocopheryl Acetate, Commiphora Abyssinica Resin Extract, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Octyldodecanol, Lecithin, Arachidyl Propionate, Retinyl Palmitate, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Parfum.
Do tej pory odżywki do paznokci które stosowałam, były w formie lakieru do paznokci. I szczerze - oprócz utwardzenia ich - nie widziałam żadnej różnicy. Dlatego też, nie wierzyłam, że znajdę kosmetyk, który pomoże mi w znacznym stopniu poprawić kondycję moich osłabionych paznokci.
Serum Regenail zamknięte jest w niewielkich rozmiarów tubce z pędzelkiem na zwieńczeniu. Jest to bardzo fajne rozwiązanie, bo w łatwy sposób mogę zaaplikować ją bezpośrednio na paznokcie. Jest bezzapachowa, lekko oleista - zaraz po pomalowaniu nią paznokcia - wcieram ją aby szybciej się wchłonęła. Staram się robić to przynajmniej raz dziennie - mam problem z systematycznością, jednak tu starałam się skupić na tej pielęgnacji i nie mogłam doczekać się efektów.
Jestem zachwycona, ponieważ efekty przyszły dość szybko. Już po dwóch tygodniach, zauważyłam, że paznokcie zrobiły się twardsze. Oczywiście nie od razu stały się sztywne jakbym chciała - jednak nie były już "papierowe". Kolejny efekt jaki zauważyłam to poprawa w ich kolorze. Były przezroczyste - teraz odrośnięte końcówki są białe - wydaje mi się, że spowodowane jest to grubością płytki - mam wrażenie jakby miała więcej warstw jak wcześniej.
Dziś - kiedy jestem po około 6 tygodniach stosowania - mam paznokcie, które są mocne, twarde i zdecydowanie wyglądają na zdrowsze. Jestem mamą i tak zwaną kurą domową - codziennie mam masę sprzątania, prania czy gotowania - nie używam rękawic ochronnych - więc paznokcie narażone są na działanie środków chemicznych, wody czy różnych temperatur - od około 2 tygodni nie złamałam ani jednego - co dla mnie jest wielkim sukcesem, a pomalowane wyglądają cudownie.
Niedługo będę robiła kolejne podejście do lakierów hybrydowych więc mam nadzieję, że uda mi się je jeszcze odhodować. 
Odżywka z pewnością zostaje ze mną na zawsze - bo działanie jest rewelacyjne i za nic w świecie nie skuszę się już na odżywkę w lakierze. Ta nie śmierdzi, jest łatwa w użyciu, skuteczna i nie droga. Takie opakowanie kosztuje około 16 zł - jak wspomniałam używam je już 6 tydzień i nadal jest to pierwsze opakowanie. Jaki wniosek? Jest mega wydajna.
Polecam Wam jej wypróbowanie - z pewnością nie wrócicie już do odżywek w innej formie.
Znacie kosmetyki Dermena? Stosujecie jakieś? 

Dermena Hair Care- szampon + odżywka do włosów

Prezent / współpraca barterowa

Dermena Hair Care- szampon + odżywka do włosów


Dziś chciałabym zapoznać Was z zestawem do włosów marki DERMENA, który pomógł moim włosom dojść do siebie po porodzie. Niedawno wróciłam do tych kosmetyków, dlatego postanowiłam Wam o nich napisać. 



Jak większość z Was wie- po porodzie kobieta zmaga się z wypadaniem włosów- to normalne zjawisko. W ciąży poziom estrogenów jest podwyższony, przez co mieszki włosowe nie przechodzą w fazę katagenu. Włosy nie wypadają, a więc jest ich więcej. Dwa, trzy miesiące po porodzie poziom estrogenu zaczyna spadać, tak więc włosy zaczynają gwałtownie wypadać. W tym czasie można stracić nawet 30% z nich. Niestety nie da się temu zjawisku zapobiec, jednak można z nim walczyć i wspomóc organizm różnymi suplementami, jak i kosmetykami. W takiej właśnie chwili w aptece- znajoma farmaceutka poleciła mi ten zestaw. Skusiłam się i efekty były genialne. Ostatnio problem z pewnych przyczyn powrócił tak więc tym razem wiedziałam co na sto procent mi pomoże.



Dermena Hair Care- szampon + odżywka do włosów

Zacznijmy od szamponu, który hamuje wypadanie włosów, oraz stymuluje ich odrastanie


Szampon dermena® przeznaczony jest do pielęgnacji osłabionych i nadmiernie wypadających włosów. Dzięki zastosowaniu opatentowanej substancji czynnej pochodzenia witaminowego - molekuły Regen7 - szampon dermena® hamuje wypadanie włosów i stymuluje proces ich odrastania. Molekuła Regen7 wzmacnia mieszek włosowy, poprawiając jego odżywienie. Reguluje pracę gruczołów łojowych i chroni przed powstawaniem podrażnień. Dodatek wysokiej jakości składników sprawia, że szampon dermena® dokładnie myje skórę głowy i znakomicie pielęgnuje włosy. Po jego zastosowaniu włosy są mocniejsze, a skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę. Szampon nie obciąża włosów.




Zamknięty jest on w 200 ml buteleczce. Wyglądem za nic nie przypomina typowych butelek szamponów do włosów. Jest biała z wyraźnym logo firmy- dla mnie przypomina produkt apteczny- lek. 

Konsystencja typowo szamponowi, półpłynna o zabarwieniu słomkowym. Posiada bardzo przyjemny, ziołowy zapach. 
Pieni się bardzo dobrze, jego niewielka ilość mimo moich grubych i gęstych włosów- spokojnie wystarcza na ich dokładne umycie. Spłukuje się bez problemów. Włosy przed wysuszeniem nie plączą się- co również jest wielkim plusem tego kosmetyku. 
Włosy myję raz w tygodniu więc za każdym razem stosowałam go razem z odżywką z tej samej serii- dlatego do efektów dojdziemy na końcu recenzji.

Odżywka do włosów- wzmacniająca i ułatwiająca rozczesywanie.





Odżywka do włosów dermena® jest produktem opracowanym z myślą o wzmocnieniu włosów suchych, osłabionych i wypadających. Unikalne połączenie składników odżywczych oraz wygładzających wzmacnia włosy i odbudowuje ich strukturę keratynową.
Witamina E chroni przed wolnymi rodnikami i działa kondycjonująco na włosy. Masło Shea zapewnia nawilżenie włosom suchym i zniszczonym, wspomagając ich regenerację i chroniąc przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Opatentowana substancja czynna pochodzenia witaminowego Regen7 - wzmacnia mieszek włosowy, poprawia jego odżywienie oraz chroni przed powstaniem podrażnień. Spowalnia proces wypadania włosów i przywraca naturalną równowagę skórze głowy. Odżywka dermena® nie obciąża włosów. Nadaje włosom miękkość, gładkość i połysk, ułatwia ich rozczesywanie.
Odżywka z kolei zamknięta jest w poręcznej tubie z zamknięciem na klik. Jest dość mocne- często muszę otwierać je dwoma rękoma. Odżywka ma kremową konsystencję i biały kolor. Zapachem bardzo przypomina mi standardowy krem w okrągłym niebieskim opakowaniu 😊.
Nie nakładam jej na całą długość włosów ani u nasady- ponieważ moje włosy mają tendencję do obciążania, a skóra głowy nie lubi żadnych specyfików i buntuje się łupieżem. 
Jeśli chodzi o wydajność, to jest w porządku- nie trzeba jej dużo, aby dokładnie rozprowadzić ją na włosach. Zapach, który unosi się w powietrzu doskonale umila mi czas oczekiwania na spłukanie.


Dermena Hair Care- szampon + odżywka do włosów


Jakie zauważyłam efekty?


Przede wszystkim już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam wyraźną poprawę w kondycji moich mokrych włosów. Nie plączą się i łatwo mogę je rozczesać. 


Po wysuszeniu pięknie się błyszczą, są gładkie, lejące i sypkie. Uwielbiam je dotykać- bo są jak po wyjściu od fryzjera. Odżywka rzeczywiście wygładza włosy- mam wrażenie jakby dzięki niej pozamykały się wszystkie łuski na nich. 


Jeżeli chodzi o działanie zestawu na wypadanie włosów- po dłuższym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę- po umyciu włosów nie musiałam wyciągać tych, które wypadły garściami. Oczywiście nie zniknęły całkowicie- wypadały ale w znacznie mniejszej ilości. W pewnym momencie po porodzie- miałam zakola jak Myszka Mickey, na których nie było ani jednego włosa. Stosując produkty dermena po około 2 miesiącach- zauważyłam bardzo dużo nowych- tak zwanych "baby hair". Dziś są już dość długie- jednak za krótkie aby je upiąć, a za długie, aby przyklepać, co doprowadza mnie do szewskiej pasji jednak cieszę się, że preparaty działają, a ja znów zachwycam bujną fryzurą. Zawsze narzekam na ilość, grubość i ich gęstość- jednak za nic w świecie bym ich nie zamieniła na inne. 



Dermena Hair Care- szampon + odżywka do włosów

Jeśli masz problem z wypadaniem włosów, nie chcesz wydawać majątku, a chcesz mieć pewność, że kosmetyki pomogą- sięgnij po dermenę. 


Pozwolę sobie pożyczyć od producenta wyniki badań:



Skuteczność szamponu dermena® została potwierdzona w badaniach dermatologicznych.
Szampon dermena® podczas regularnego stosowania przez okres 3 miesięcy:
  • hamuje wypadanie włosów u 80% badanych
  • wzmacnia i regeneruje włosy u 97% badanych
  • zmniejsza przetłuszczanie się włosów u 70% badanych
  • nie wysusza skóry głowy u 90% badanych
Efekt związany z zahamowaniem wypadania włosów oraz ustępowaniem łojotoku obserwuje się zwykle w 3-4 tygodniu codziennego stosowania szamponu dermena®(rzadsze stosowanie może wydłużyć ten okres).
Regularne stosowanie szamponu dermena® korzystnie wpływa na stan skóry i wzmocnienie włosów:
Zostaje mi tylko napisać, że szczerze polecam!
Znacie produkty od dermeny? Jakie macie wrażenia po ich stosowaniu? 

Instagram