Dermena Nail Care, Regenail, odżywcze serum do paznokci
Prezent / współpraca barterowa
Już w którymś poście wspominałam Wam, że nabawiłam się uczulenia na lakier hybrydowy i moje paznokcie musiały od nich odpocząć. Nie obyło się bez leków więc ponad miesiąc moje paznokcie były "gołe" - postanowiłam skorzystać z okazji i zacząć wcierać w nie odżywkę. Dermena przyszła mi z pomocą.
Od jakiegoś czasu płytka moich paznokci była w opłakanym stanie. Pazury zrobiły się miękkie, cienkie jak papier i wyginające się w każdą stronę. Jedno stuknięcie w cokolwiek, kończyło się pęknięciem lub złamaniem paznokcia. Od dawna nie mogłam ich zahodować, więc pomalowane nie wyglądały tak imponująco jakbym chciała. W moje ręce trafiła odżywka Dermena Nail Care Regenail. Dziś chcę Wam o niej opowiedzieć.
Odżywcze serum do paznokci to specjalistyczny produkt pielęgnacyjny oparty na aktywnym kompleksie olejków naturalnych (Natural Oil Complex) z : mirry, bawełnianego, migdałowego, canola, z kiełków pszenicy. Kompleks ten został również wzbogacony witaminowym kompleksem naprawczym (witaminą A, E, F i C) oraz lecytyną.
Wyjątkowy skład produktu zapewnia kompleksową pielęgnację i ochronę płytki paznokcia oraz otaczającego go naskórka
- wzmacnia i regeneruje płytkę paznokcia
- zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się paznokci
- przywraca paznokciom zdrowy wygląd
- intensywnie nawilża, natłuszcza i zmiękcza suche i popękane skórki wokół paznokci
- ma właściwości odżywcze
- zwiększa połysk i wygładza powierzchnię paznokci
- kompleksowo pielęgnuje i chroni paznokcie oraz otaczający je naskórek
- posiada przyjemny owocowy zapach
- łatwo nakłada się na paznokcie
- szybko się wchłania
Przeznaczenie
- słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie
- zniszczone i wymagające regeneracji paznokcie
- suche i popękane skórki wokół paznokci
Stosowanie
Serum stosować 1– 2 razy dziennie na umytą i osuszoną powierzchnię paznokcia oraz otaczające paznokieć skórki. Tuba z pędzelkiem umożliwia łatwe i precyzyjne nałożenie preparatu. Po aplikacji delikatnie wmasować serum i pozostawić do wchłonięcia. Produkt może być stosowany w sposób ciągły.
Skład: Gossypium Herbaceum Seed Oll, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Canola Oil, Triticum Vulgare Grem Oil, Heliantus Annus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Tocopheryl Acetate, Commiphora Abyssinica Resin Extract, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Octyldodecanol, Lecithin, Arachidyl Propionate, Retinyl Palmitate, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Parfum.
Do tej pory odżywki do paznokci które stosowałam, były w formie lakieru do paznokci. I szczerze - oprócz utwardzenia ich - nie widziałam żadnej różnicy. Dlatego też, nie wierzyłam, że znajdę kosmetyk, który pomoże mi w znacznym stopniu poprawić kondycję moich osłabionych paznokci.
Serum Regenail zamknięte jest w niewielkich rozmiarów tubce z pędzelkiem na zwieńczeniu. Jest to bardzo fajne rozwiązanie, bo w łatwy sposób mogę zaaplikować ją bezpośrednio na paznokcie. Jest bezzapachowa, lekko oleista - zaraz po pomalowaniu nią paznokcia - wcieram ją aby szybciej się wchłonęła. Staram się robić to przynajmniej raz dziennie - mam problem z systematycznością, jednak tu starałam się skupić na tej pielęgnacji i nie mogłam doczekać się efektów.
Jestem zachwycona, ponieważ efekty przyszły dość szybko. Już po dwóch tygodniach, zauważyłam, że paznokcie zrobiły się twardsze. Oczywiście nie od razu stały się sztywne jakbym chciała - jednak nie były już "papierowe". Kolejny efekt jaki zauważyłam to poprawa w ich kolorze. Były przezroczyste - teraz odrośnięte końcówki są białe - wydaje mi się, że spowodowane jest to grubością płytki - mam wrażenie jakby miała więcej warstw jak wcześniej.
Dziś - kiedy jestem po około 6 tygodniach stosowania - mam paznokcie, które są mocne, twarde i zdecydowanie wyglądają na zdrowsze. Jestem mamą i tak zwaną kurą domową - codziennie mam masę sprzątania, prania czy gotowania - nie używam rękawic ochronnych - więc paznokcie narażone są na działanie środków chemicznych, wody czy różnych temperatur - od około 2 tygodni nie złamałam ani jednego - co dla mnie jest wielkim sukcesem, a pomalowane wyglądają cudownie.
Niedługo będę robiła kolejne podejście do lakierów hybrydowych więc mam nadzieję, że uda mi się je jeszcze odhodować.
Odżywka z pewnością zostaje ze mną na zawsze - bo działanie jest rewelacyjne i za nic w świecie nie skuszę się już na odżywkę w lakierze. Ta nie śmierdzi, jest łatwa w użyciu, skuteczna i nie droga. Takie opakowanie kosztuje około 16 zł - jak wspomniałam używam je już 6 tydzień i nadal jest to pierwsze opakowanie. Jaki wniosek? Jest mega wydajna.
Polecam Wam jej wypróbowanie - z pewnością nie wrócicie już do odżywek w innej formie.
Znacie kosmetyki Dermena? Stosujecie jakieś?








