×

Współpraca

Witam serdecznie na moim blogu. Nazywam się Zuzanna Dudko, urodziłam się pewnego jesiennego poranka w 1986 roku w Suwałkach. Tu również mieszkam i posiadam rodzinę. Jestem mamą dwójki dzieci - syn Kuba (2008 r) oraz córka Hanna (2016) to największe miłości mojego życia i właśnie nimi zajmuję się na co dzień. Można powiedzieć, że jestem kobietą po przejściach, nie boję się wyzwań, nowych znajomości i życia. Jestem również szczęśliwą mężatką i Panią domu.


Bloguję od sierpnia 2016 roku. Zaczęło się to niewinnie od jednego wpisu na dwa, trzy tygodnie. Dziś piszę praktycznie codziennie. Blogowanie stało się moją pasją, którą staram się rozwijać z dnia na dzień. Dzięki niej poznałam dużo wartościowych ludzi, mogę wymieniać się z nimi spostrzeżeniami i uczyć się od nich nowych rzeczy. Każdy mój czytelnik to dla mnie kolejny "kop" do działania - cieszę się z każdego pozostawionego komentarza na moim blogu czy social media. Jestem szczęśliwa, że codziennie przybywa osób, które z chęcią czytają moje wpisy.Posiadam już kilka małych sukcesów na swoim koncie, takich jak:
- Wywiad dla eksmagazyn.pl KLIK 


- Wywiad dla Sukces jest Kobietą KLIK
- Otrzymałam certyfikat, który potwierdza moją rzetelność od redakcji portalu TRUSTED COSMETICS (widoczny w prawej kolumnie na stronie głównej).

- Piszę teksty do działu PORADY na stronę www.KillyS.pl , oto przykład wpisów:
- Współpracowałam z największą drogerią internetową w Polsce i tam również pisałam na ich bloga:

- Piałam wpis dla portalu domenapiekna.pl:

- Jestem "przyjaciółką NIVEA" i mam stałą współpracę z tą marką. Często znajduję się w TOP 10 Recenzji:


- Współpracuję również z marką REGENERUM i na ich stronie pojawiają się moje recenzje:
Jeżeli zainteresował Państwa mój blog, sposób w jaki piszę i robię zdjęcia - serdecznie zapraszam do współpracy. Każdego klienta traktuję indywidualnie i tak też ustalimy warunki. 
Pracuję za zasadzie barteru, piszę również wpisy odpłatne. Mogę również zorganizować konkurs na Państwa zasadach.
Wpisy promuję na moim Facebooku oraz Instagramie.Mój e-mail : zuza.malinowska86@gmail.com 


2 komentarze:

  1. Blog wygląda obiecująco. Gratulujemy współprac! :) Chętnie pojęlibyśmy działania, np w zakresie recenzji produktów. Vintage plecaki Brytyjka.pl

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję pięknie :) Miło mi :D

      Usuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Motywuje on mnie do dalszego pisania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Zuzka Pisze , Blogger