Ścianki wystawiennicze - świetny sposób na Twoją reklamę

Ścianki wystawiennicze - świetny sposób na Twoją reklamę

W dzisiejszym wpisie chcę Wam naświetlić temat ścianek wystawienniczych. Uważam, że to świetny sposób na zaprezentowanie swojej firmy, talentu czy reklamę. Nie każdy wie o ich istnieniu, a moim zdaniem warto się nimi zainteresować.


Jeśli czytacie mojego bloga, to pewnie wiecie, że pochodzę z rodziny artystów. Moi rodzice zajmowali się sztuką w szerokim znaczeniu tego słowa. Bardzo często w naszym mieście pojawiały się wystawy z ich pracami, ale odwiedzaliśmy również wernisaże innych malarzy. Od pewnego czasu moją uwagę zwracają ścianki wystawiennicze i stwierdziłam, że to również wspaniały sposób na ekspozycję swojej twórczości.

W moim mieście co jakiś czas pojawiają się ścianki tego typu i zawsze z przyjemnością się przy nich zatrzymuję. Wygląda to tak jak zaprezentowano na stronie www.scianki.info.pl. Spotykam się z różnym rodzajem takich ścianek, a w nich najczęściej spotykam plakaty ze zdjęciami obrazów, fotografie krajobrazów, portrety czy zdjęcia przeróżnych rzeźb. Co pewien czas stawiane są przy centrum handlowym albo placu w centrum miasta, dzięki czemu mieszkańcy albo przyjezdni mogą zapoznać się z pracami lokalnych twórców. Uważam, że to coś wspaniałego. Uwielbiam, kiedy władze miasta wspierają swoich artystów i pomagają im się wypromować. 

Ścianki wystawiennicze - świetny sposób na Twoją reklamę


Na stronie, o której wspomniałam, możecie uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat takich ścianek, a nawet je zamówić. Firma Omega System od 1991 roku wspiera swoich klientów w tworzeniu konstrukcji wystawienniczych i prezentacyjnych. Jedną ze specjalności tej firmy jest budowa wspomnianych wyżej ścianek wystawienniczych z lekkich aluminiowych profili. Znajdziecie tam masę rozwiązań – od prostych i klasycznych ram, przez bryły o rozmaitych kształtach czy stelaże o niewidocznym profilu, po wielofunkcyjne ramy z różnymi technikami mocowania czy podwieszania. Oczywiście wszystko według projektu ustalonego indywidualnie z klientem. 

Jeśli interesują Was takie rozwiązania, to polecam zerknąć w ofertę firmy Omega System i zapoznać się z nią osobiście.

Zdjęcia pochodzą ze strony  www.scianki.info.pl.

Post promocyjny 

Komentarze

Instagram