×

Le Petit Marseiilais nagroda

Jak wiecie, jestem wielka fanką kosmetyków marki Le Petit Marseillais. Brałam udział w kilku kampaniach oraz konkursach i zawsze starałam się być bardzo aktywna. Jakiś czas temu otrzymałam zaproszenie do kwalifikacji na Złotą Ambasadorkę tej marki, jednak kwestie prywatne nie pozwoliły mi na wzięcie udziału w akcji.Bardzo żałuję, że nie mogłam być w gronie osób, które miały szanse na tytuł Złotej Ambasadorki. Pocichutku liczę na to, że kolejnym razem mi się uda. 


W ramach podziękowań za zaangażowanie, otrzymałam wielką paczkę, której szczerze nawet się nie spodziewałam :)Nie będę Was trzymać w niepewności- oto ona:W paczce znajdowały się kosmetyki:

Jestem mile zaskoczona i bardzo zadowolona z zawartości tak pokaźnej paczuszki :)Większość produktów znam od dawna i do dziś stosuję w codziennej pielęgnacji. Jednak są tu również produkty, które miałam zamiar kupić i przetestować.
Niebawem opiszę kilka z nich. 

A Wy, które z produktów Le Petit Marseillais używacie na codzień? 

7 komentarzy:

Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.
Nie wyrażam zgody na pozostawianie reklam na moim blogu, każdy taki komentarz zostaje automatycznie usunięty. Za SPAM dziękuję.
Nie zostawiaj linków do siebie - trafię jeśli będę chciała Cię odnaleźć :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Zuzka Pisze , Blogger