×

Elektryczny sterylizator parowy i butelki Little Cutie od Canpol Babies

Na stronie Canpol Babies udało mi się załapać do testów blogosfery i w ramach tego otrzymałam sterylizator parowy i butelki.Radość ogromna- podczas rozpakowywania paczuszki. Moje oczy ujrzały śliczne buteleczki oraz bardzo duży sterylizator. Od pewnego czasu są już w użyciu, więc czas i pora napisać o nich kilka słów.

Może zacznijmy od sterylizatora. Prezentuje się tak:
Niezwykle wygodny w użyciu i skuteczny w działaniu elektryczny sterylizator parowy przeznaczony do użytku domowego, pozwoli Ci szybko i wygodnie wysterylizować butelki, laktatory i akcesoria niezbędne do codziennej pielęgnacji maluszka. Wytworzona para wodna dokładnie i równomiernie otacza wszystkie elementy podlegające sterylizacji, zapewniając wysoką higienę w max. 12 minut. Specjalnie zaprojektowany pojemnik filtrujący ułatwia usuwanie wody i zanieczyszczeń po zakończeniu procesu sterylizacji. Sterylizator jest wyposażony w szczypce umożliwiające wyjmowanie gorących elementów.

  • Skuteczny - zapewni wysoką higienę w ciągu max. 12 minut
  • Pojemny - jednoczesnie może steylizować 5/6 butelek oraz inne drobne akcesoria
  • Oszczędny - do sterylizaji wykorzystuje 100 ml wody
  • Bezpieczny - nie wymaga stosowania dodatkowych środków chemicznych podczas sterylizacji, wyłącza się automatycznie
  • 3 wygodne tacki
Co sądzę o nim ja:

Przede wszystkim wielkość powala na kolana. Jest idealny, bo ma dużo miejsca i mogę od razu wyparzyć wszystkie butelki, smoczki i laktator- co dla mnie jest bardzo ważne. 
Łatwość użycia- automatyczny wyłącznik jest rewelacyjny. Nie muszę pilnować czasu wyparzania. Sygnał dźwiękowy informuje o rozpoczęciu i zakończeniu pracy sterylizatora. 
Półeczki w środku mają wyprofilowane miejsca na butelki- mieszczę w nim butelki różnych firm jak Tomee Tippie, NUK czy Lovi- wszystkie pasują. Bardzo podoba mi się również miejsce, do którego spływa woda po całym procesie sterylizacji. Wystarczy wyciągnąć ten mały pojemniczek i wylać wodę. 


Jestem bardzo zadowolona że mogłam testować taki sprzęt- bardzo przydatny- polecam każdej mamie!
W mojej kuchni znalazł swoje miejsce :D Kolejna rzecz to butelki z serii Little Cutie


Butelki otrzymałam w dwóch objętościach 120 i 240 ml.
Póki co moja córeczka korzysta z tej mniejszej, ale już porcja ma tyle samo mililitrów mleka co mieści butelka, więc niebawem większa pójdzie w ruch.


Kilka słów od producenta:

Najnowsza, super przejrzysta butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna - spełnia najwyższe normy jakości.

Butelka posiada Nowy zawór antykolkowy
Umożliwia bezproblemowe odpowietrzanie smoczka, zmniejszając ryzyko wystąpienia kolki. Zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarnie, redukuje kolkę,nadmierne odbijanie i gromadzenie gazów.
Kształt smoczka zbliżony do piersi mamy
Smoczek z bezpiecznego i delikatnego silikonu, przypomina kształtem pierś matki, ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.
Szeroki otwór i trwała, precyzyjna skala
Pozwalają na łatwe i szybkie przygotowanie mleka
Nowa, najwyższa jakość surowca (PP)
Zapewnia przejrzystość, trwałość i bezpieczeństwo (BPA 0%) butelki. Wyprofilowany kształt butelki zapewnia komfort karmienia.


Co mogę powiedzieć o niej ja?
Otóż, butelkę stosuję na przemian z innymi- nie mamy na razie swojej ulubionej butelki. Tą stosowałam do podawania mleka bez zagęszczacza i wody. Kształt smoczka odpowiada mojej córce, nie ma problemu ze złapaniem go czy picia. Nie wciąga się do środka butelki podczas dłuższego picia, co jest problemem w wielu innych butelkach. Kształt bardzo mi odpowiada, jest wygodna w użyciu.
Kolorystyka bardzo ładna, wzór na butelce bardzo przykuwa uwagę mojej Hani.  Dodatkowym plusem jest trwałość tego nadruku. Nie raz butelka była szorowana i jak na razie farba nie rysuje się i nie zdrapuje.

Prezentuje się ślicznie, prawda?
Dzięki Blogosferze mam możliwość poznania co rusz to nowych produktów dla mojej córeczki za darmo. Cieszę się, że firma w taki sposób reklamuje swoje produkty. Z ręką na sercu oraz bez obaw mogę polecić je każdej mamie!
Dziękuję za możliwość wypróbowania tych fantastycznych produktów!

2 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Motywuje on mnie do dalszego pisania.
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.
Nie wyrażam zgody na pozostawianie reklam na moim blogu, każdy taki komentarz zostaje automatycznie usunięty. Za SPAM dziękuję.
Nie zostawiaj linków do siebie - trafię jeśli będę chciała Cię odnaleźć :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Zuzka Pisze , Blogger