Rimmel Scandaleyes Reloaded

Rimmel Scandaleyes Reloaded

Dzięki wizaz.pl stałam się szczęśliwą posiadaczką maskary Rimmel Scandaleyes Reloaded. Jak tylko otworzyłam paczkę, postanowiłam ją wypróbować. 

Szczerze mówiąc od Rimmel'a spodziewałam się maskary, która mnie rozkocha w sobie, jak większość, które miałam okazję stosować. 


Rimmel Scandaleyes Reloaded


Opakowanie wygląda całkiem ładnie, kolor rzuca się w oczy na półce sklepowej- więc zadanie buteleczki spełnione. Kształt taki sam jak większość maskar tej firmy- bardzo charakterystyczny. Nawet jak wytrą się napisy- wiadomo cóż to za marka.


Rimmel Scandaleyes Reloaded


Tusz sam w sobie jest dobry, jednak nie najlepszy, porównując go do tych, które do tej pory stosowałam. Efektu WOW moim skromnym zdaniem po prostu nie ma. Sam kolor tuszu bardzo mi odpowiada, jest to głęboka czerń, która po wyschnięciu wygląda bardzo ładnie na rzęsach. Szczoteczka jest gęsta, ładnie pokrywa każdą, nawet najmniejszą rzęsę. Moje oczy po jej zastosowaniu, wyglądają bardzo naturalnie. 

Proszę zobaczyć - dla porównania na zdjęciach jedno moje oko jest bez maskary, drugie pomalowane właśnie Rimmelem.


Rimmel Scandaleyes Reloaded

Rimmel Scandaleyes Reloaded

Rimmel Scandaleyes Reloaded

Rimmel Scandaleyes Reloaded

Rimmel Scandaleyes ReloadedAby uzyskać efekt pogrubionych i gęstszych rzęs, musiałabym pomalować je kilka razy- czego nie znoszę. Rzęsy stają się wtedy ciężkie, a tusz zwyczajnie się kruszy. Wyglądają wtedy jak "pajęcze nóżki".

Trwałość jest w porządku. Nie zauważyłam aby działo się z nim coś złego. Trzyma się na rzęsach przez cały dzień. Zmycie go również odbywa się bezproblemowo. Ładnie schodzi moim płynem micelarnym, czy wodą z mydłem. 

Ogólnie jestem z niego zadowolona, ale nie zachwycona.
Nadal jestem na etapie poszukiwań tuszu idealnego dla mnie. 

Jakie tusze do rzęs polecacie? Macie swój ulubiony?

Komentarze

  1. Swietny jest ten tusz ;)

    http://gabrysiowetestowaniee.blogspot.com/2016/10/dla-kazdego-cos-dobrego-babeczki.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Tej wersji nie znam. Na ogół lubię tusze Rimmela, ale dopiero wówczas, gdy podeschną.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Nie wyrażam zgody na pozostawianie reklam na moim blogu. Każdy komentarz z linkiem widocznym lub ukrytym zostaje automatycznie usunięty.

Instagram