×

Konkurs NUK WYNIKI

Zgodnie z obietnicą, jak i regulaminem- dziś ogłaszam wyniki konkursu NUK. Kogo odpowiedzi najbardziej nas urzekły? Przekonajcie się sami.


Nie mieliśmy zbyt dużego wyboru tak na prawdę. Jednak jednogłośnie z mężem stwierdziliśmy, że do testów butelki NUK chcielibyśmy zaprosić:

"Witam ponownie, Pragnę uaktualnić moje zgłoszenie. Dzisiaj o godzinie 11.30 moja córeczka Zuzia przyszła na świat! Waga 3750 gram, wzrost 57 centymetrów, 10 punktów. Zuzia jest cudowna a ja jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie chociaż obecnie trochę obolałą. Oczywiście z Zuzią bardzo chętnie przetestujemy butelkę NUK".

Zofia i Zuzanna Kwiatek
Świeżo upieczona mama na pewno będzie zadowolona z możliwości testów a mała Zuzia od urodzenia będzie stosowała buteleczki NUK.

"Moja mała uwielbia moje mleczko, jednakże czasami go brakuje... a z butelki pic nie chce...
Na wieść o tym, że może dostać nową butelkę napisała wierszyk :)
By niejadek zjadł łyczków mleczka parę
butelkę NUK – koniecznie kup! 
NUK NUK NUK"

Natalia i Zuzia M.
Lubimy wierszyki, Pani wykazała się kreatywnością. No i kolejna moja imienniczka- może akurat ta butla trafi w jej gusta.

"Postanowiłam nie siedzieć bezczynnie podczas urlopu macierzyńskiego (kto śmiał nazwać ten okres urlopem??? ;)
Aby zrobić coś dla siebie, zaczynam sobotni kurs angielskiego. Laktator już czeka na pierwsze użycie, ale wciąż nie możemy wybrać odpowiedniej butelki. Tatuś kupił młodemu butlę, dumny z zakupu chodził jak paw, dopóki nie okazało się, że butelka jest przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca. Chętnie przetestujemy butelkę NUK i poinformujemy o testach inne mamy - z tajnej grupy, do której należę na Facebook (lipcówki) i na blogu, o którym zapomniałam. Testy byłyby świetnym motywatorem do reanimacji bloga i skupieniu się na tematyce dzieciowej :)"

Saszka K
Mąż tej Pani chciał pomóc jednak wyszło, jak wyszło. Pani pisze bloga- uważam że świetna okazja do reaktywacji! Blogi są fajne! Czekam na wpis! 


GRATULUJĘ WYGRANEJ!

Proszę o przesłanie swoich danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres, telefon) oraz adres e-mail w formularzu na dole strony bądź bezpośrednio na maila susie-86@o2.pl w ciągu 24 godzin. Po 24 godzinach nagroda wędruje do osób z listy rezerwowej. 

4 komentarze:

 1. Super, bardzo się cieszę. Teraz już muszę wrócić do bloga, nie ma innego wyjścia :) Bardzo dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,
  Serdecznie dziękuję za wyróżnienie!
  E-mail z danymi już wysłałam.

  Pozdrawiam
  Zofia Kwiatek

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.
Nie wyrażam zgody na pozostawianie reklam na moim blogu, każdy taki komentarz zostaje automatycznie usunięty. Za SPAM dziękuję.
Nie zostawiaj linków do siebie - trafię jeśli będę chciała Cię odnaleźć :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Zuzka Pisze , Blogger