×

Wyzwanie dla blogerek- moje podsumowanie

Wyzwanie dla blogerek urodowych TrustedCosmetics dobiegło końca. Mimo, że jako blogerka biorąca w nim udział nie mam obowiązku na napisanie podsumowania- stwierdziłam, że jednak napiszę swoje przemyślenia. 


Nie jestem profesjonalną blogerką, nie mam talentu do pisania- jak niektóre dziewczyny, które miałam okazję "poznać" dzięki temu wyzwaniu. 
Któregoś razu przeglądając internet wpadłam na stronę TC i postanowiłam wziąć udział w zabawie. Czemu? Pewnie myślicie, że dla nagród? Otóż nic bardziej mylnego. Osobiście uważam, że nie mam szans na jakiekolwiek wyróżnienie. Ale bardzo zainteresował mnie temat.
Dzięki temu, iż co tydzień, bardzo dokładnie wertowałam swoją kosmetyczkę, udało mi się w końcu ogarnąć ten "nieład artystyczny" ;) panujący w niej, wywalić to co nie potrzebne czy stare. 
Dodatkowym plusem wyzwania jest to, że w końcu po tylu latach używania kosmetyków, zaczęłam używać świadomie- czytam skład, znam opinie innych stosujących je kobiet- i jest mi o wiele łatwiej je kupować. Idę do drogerii wiedząc czego szukam- a nie kupuję w ciemno. 
Zauważyłam też pewne braki w mojej łazience. I zaczęłam skrupulatnie je uzupełniać. W końcu kupiłam tonik- i nawet go używam ;) Tak samo w łazience stoi już peeling do ciała :)
Jest jeszcze trochę do kupienia, jednak mam czas... obserwuję sporo blogów dzięki Wam- Droga Redakcjo- i dogłębnie poznaję każdy kosmetyk po kolei- i wtedy dopiero podejmuję decyzję o zakupie któregoś z nich.

Cieszę się, że wpadłam na ten portal akurat wtedy, kiedy zaczynało się wyzwanie i że mogłam wziąć w nim udział. To było kilka tygodni niesamowitej zabawy, czekania na publikacje innych blogerek, wymieniania się doświadczeniami i opiniami.

Nawet znalazłam się w rankingu ;) Będę starała się brnąc w nim coraz wyżej. 
Jakie macie wrażenia po zakończeniu tej zabawy? Podobne jak ja? 

4 komentarze:

  1. Ja poznałam mnóstwo kosmetyków,których jeszcze nie znałam,to naprawdę świetna zabawa.Zdecydowanie zyskałam więcej obserwatorów.Mam nadzieję,że wkrótce pojawi się kolejne podobne wyzwanie

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki wyzwaniu poznałam całą masę fantastycznych kosmetyków o których wcześniej nie miałam pojęcia :) Fajnie poczytać czego używają inne dziewczyny i dowiedzieć się co polecają. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogły wziąć udział w kolejnym wyzwaniu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wyzwanie bardzo fajne. Dzięki nim ja i moj blog zyskaliśmy dużo.Co tydzień siedziałam z zapartym tchem i czytałam jakich kosmetyków używacie,co polecacie a czego nie.Mój blog zyskał wspaniałych nowych obserwatorów i świetnych komentatorów.Czekam na kolejne fajne wyzwanie,oby się zrodziły nowe pomysły.

    OdpowiedzUsuń

Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.
Nie wyrażam zgody na pozostawianie reklam na moim blogu, każdy taki komentarz zostaje automatycznie usunięty. Za SPAM dziękuję.
Nie zostawiaj linków do siebie - trafię jeśli będę chciała Cię odnaleźć :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Zuzka Pisze , Blogger