×

Pierwsze pranie z PERLUX

Przyszła pora na pierwsze pranie z Perluxem. 
20150924_105156.jpg
Powiem szczerze, że od początku miałam sceptyczne podejście do tych kapsułek, bo uważałam, że są przereklamowane. Ta cała Małgorzata Rozenek nie przekonała mnie w TV do ich zakupu. 


W sklepach cena kapsułek nie jest za wysoka, co także utwierdzało mnie w przekonaniu, iż nie będą zbyt dobrym środkiem do prania. Zawsze miałam w głowie taki schemat, że coś im tańsze tym gorsze. Jednak w tym przypadku nie sprawdził się. A to już wielki plus. 
No więc może zacznę od tego, iż postanowiłam przetestować Perlux Color. Tak więc otworzyłam paczuszkę i na samym początku bardzo mile zaskoczył mnie zapach. Jest świeży i dość intensywny. Kapsułki są normalnej wielkości (jak większość podobnych produktów). 
Kapsułkę wrzuciłam do bębna pralki ...
20150923_151620.jpg
... i chwilę później padłam ze śmiechu, ponieważ mój kot zaciekawił się co takiego wrzuciłam do pralki...
12046657_1301355523224099_2421179163446035103_n.jpg
W końcu przegoniłam go i wstawiłam pranie. Po jakimś czasie przyszłam zobaczyć czy kapsułka rozpuściła się i czy nie pozostawiła po sobie żadnego "gluta". Jednak tu znowu się zaskoczyłam ponieważ w pralce zrobiła się normalna piana i nie było widać nic oprócz niej i moich ubrań. Nie mogłam doczekać się kiedy pranie zakończy się, ponieważ cały czas ciekawiło mnie, czy pranie będzie tak pachnące jak kapsułki. Specjalnie nie dodawałam do niego płynu do płukania. 
Po zakończonym praniu okazało się, że wszystkie ciuchy są doprane i ładnie pachną. Kiedy wyschły, nie pachniały już tak intensywnie jednak nie tylko o zapach w praniu chodzi, prawda? 
Wszystko pięknie się doprało, w pralce ani na ubraniach nie ma żadnych śladów czy zacieków po proszku, co czasami się zdarza, jak proszek się do końca nie rozpuści w wodzie. Uważam, iż Perlux w pełni zasługuje na miano skutecznych pereł piorących i z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu. Uważam iż cena także jest uzasadniona. 
A jak ktoś lubi mocno pachnące pranie, to może dodać sobie do niego swój ulubiony płyn do płukania. Słyszałam, że nawet Perlux ma swój wypust płynów. Jednak jeszcze nigdzie nie rzuciły mi się w oczy.
20150924_105052.jpg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Motywuje on mnie do dalszego pisania.
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Zuzka Pisze , Blogger