×

Ariel i Lenor- Kampania od TRND

Wiem, że trochę późno dodaję post, jednak ostatni miesiąc był dla nas bardzo zabiegany i nie było czasu nawet na niego zaglądać.
Od tamtego czasu trochę się wydarzyło, także postanowiłam dzisiaj nadrobić zaległości.
Otóż, mojemu narzeczonemu udało się dostać do kampanii Ariel i Lenor na stronie www.trnd.pl. Chciałabym opisać tu zawartość paczki jak i nasze pierwsze wrażenia związane z tymi produktami.


Na początku projektu każda z 5000 osób, które biorą udział  w kampanii otrzymało:
Do własnego użytku:
1 opakowanie kapsułek do prania ARIEL 3 w 1 MOUNTAIN SPRING (15 szt.)
Płyn do płukania LENOR GOLD ORCHID (1200ml)
Do przekazania innym:
20 szaszetek z trzema kapsułkami ARIEL 3w1 MOUNTAIN SPRING
20 saszetek płynu do płukania LENOR GOLD ORCHID
WP_20160303_15_22_24_Pro.jpg
Kilka słów od producenta:

Superskoncentrowany Lenor wykorzystuje technologię Fresh Lock™, która sprawia, że nasze ubrania zachowują na długo świeżość i wspaniały zapach.
Nowa technologia zawiera wysoce skuteczne kapsułki zapachowe, które stopniowo uwalniają fantastyczny zapach i pozostawiają długotrwałą świeżość.Lenor neutralizuje ładunek elektrostatyczny Twoich ubrań podczas prania, aby zapewnić Ci uczucie wyjątkowej miękkości.Super skoncentrowany Lenor nie tylko sprawia, że Twoje ubrania są miękkie i mają świeży zapach. Zmniejsza również elektryzowanie się tkanin, aby zapobiec uczuciu „przylegania“ubrań, a w dodatku zmniejsza zagniecenia, przez co masz mniej prasowania.
Płyn do płukania Lenor jako stały element Twojego  codziennego prania sprawi, że Twoje ubrania pozostaną  miękkie i świeże:
20160318_105352.jpg
1. Dozowanie Użyj 25 ml płynu do płukania Lenor na jedno pranie.  W przypadku dużej ilości prania możesz użyć 35 ml płynu  dla uzyskania wyjątkowej miękkości i świeżości.
2. Sposób użycia Zanim zaczniesz pranie, wlej płyn Lenor do szufladki dozującej  w Twojej pralce, przeznaczonej na płyn do płukania tkanin. 
3. Uwaga Nie stosuj bezpośrednio na tkaniny. Nie używaj na dziecięcej  odzieży przeznaczonej do spania oraz na odzieży oznaczonej  jako odporna na działanie płomieni, gdyż może on zmniejszać  jej odporność.

Aby zapewnić Ci najlepsze efekty prania przy użyciu kapsułek Ariel 3 w 1 przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek:
20160318_105257.jpg
1. Rodzaj wody i ilość kapsułek W przypadku wody o niskiej i średniej twardości  oraz słabo i średnio zabrudzonego prania  wystarczy użyć jednej kapsułki.  Gdy woda jest twarda, a na ubraniach widoczne  są silne zabrudzenia, lepiej użyć dwóch kapsułek.
2. Umieszczenie kapsułki w bębnie Aby zapewnić kapsułce maksymalny kontakt z wodą, umieść  ją na dnie bębna pralki, a następnie ułóż na niej rzeczy  przeznaczone do prania.
3. Użycie kapsułki. W celu uniknięcia rozpuszczenia kapsułki przed użyciem zawsze szczelnie zamykaj opakowanie i unikaj wyjmowania jej mokrymi rękami.
4. Pranie tkanin delikatnych/pranie ręczne Nie używaj kapsułek do prania ręcznego i wstępnego. Nie  stosuj ich także do prania tkanin delikatnych, takich jak wełna i  jedwab.

FAKTY I LICZBY:
Kapsułki Ariel 3 w 1 Mountain Spring
20160318_105313.jpg
Piorą, usuwają plamy i nadają tkaninom blask. 
Zawierają optymalną ilość detergentu bez konieczności odmierzania.  Zapewniają doskonałe efekty piorące, nawet w temperaturze 30°C.
W przypadku wody o niskiej i średniej twardości oraz słabo i średnio zabrudzonego prania  wystarczy użyć jednej kapsułki. 
Opakowanie zawiera 15 kapsułek.  Stanowią one idealne połączenie z płynem do płukania tkanin Lenor. 
Superskoncentrowany płyn do płukania Lenor Gold Orchid
Jest dostępny w wielu wariantach zapachowych, które odpowiadają różnym nastrojom. 
Zapach Gold Orchid to uwodzicielska kompozycja z nutami wanilii.
Nadaje ubraniom wyjątkową miękkość, zapewniając Ci uczucie komfortu.  Wystarcza na 48 prań przy użyciu 25 ml płynu.
Technologia Freshlock TM  zapewnia ubraniom długotrwałą świeżość, nawet do 12 h.

MOJA OPINIA:
To, że pół roku temu miałam okazję testować kapsułki piorące innej marki, mogę śmiało zrobić porównanie.
Jestem bardzo zadowolona z możliwości testowania Perluxa, o czym pisałam już wcześniej, jednak ARIEL zaskoczył mnie jeszcze bardziej pozytywnie jak jego konkurent. Dlaczego? Czasami zdarzy się, że po Perluxie na kołnierzu pralki znajduję pozostałości z wnętrza kapsułek- czyt. proszek.
Ariel zaś, w środku jest całkowicie płynny. Oba równie dobrze rozpuszczają się w wodzie -nawet w 30 stopniach! Zdecydowanie ARIEL wygrywa walkę jeśli chodzi o usuwanie plam- nie ma po nich śladu! Jeżeli chodzi o zapach- to kwestia gustu. Ktoś, kto woli zapachy delikatniejsze- na pewno wybierze Perlux, jednak jeśli mocniejsze i zdecydowane zapachy- ARIEL. Dodatowym atutem tej kampanii jest płyn do płukania, czego nie było u konkurencji. Połączenie zapachu kapsułek z płynem jest rewelacyjne i na prawdę długo zostaje na ubraniach. Cała moja szafka z ciuchami pachnie świeżo i konkretnie.
20160318_105333.jpg
Polecam ARIEL każdemu, kto nie lubi proszku do prania i nie ma czasu na bawienie się w wywabianie plam i moczenie przed praniem. Kapsułki są proste w obsłudze, a przede wszystkim mega skuteczne!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Motywuje on mnie do dalszego pisania.
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 Zuzka Pisze , Blogger