wtorek, 6 grudnia 2016

Blogosfera Canpol Babies- Grudniowa edycja.

Jak co miesiąc biorę udział w zabawie na stronie Canpol Babies. Co w tym miesiącu możemy wygrać?Jeśli tak jak ja masz małe dziecko i chciałabyś przetestować matę do zabawy- ten post jest w sam raz dla Ciebie.

Blogosfera Canpola jak co miesiąc przygotowała wspaniałe nagrody dla mam i ich pociech. W GRUDNIU- miesiącu pełnym miłości i świątecznego nastroju do zdobycia MATY do zabawy 3 w 1. Co trzeba zrobić aby je zdobyć?

Jeśli jesteś blogerem, wystarczy napisać post informujący o akcji oraz zgłosić swój udział na stronie organizatora.
Jeśli jesteś mamą, jednak nie prowadzisz bloga- wystarczy, że mocno zaciśniesz kciuki za mnie- i jeśli razem uda nam się dostać do testów, ja- zorganizuję konkurs na swoim blogu i wygranej osobie wręczę nagrodę w postaci takiej właśnie maty.

Może ją zaprezentuję:


Wielofunkcyjna mata do zabawy 3 w 1 „Kolorowy ocean”


Intensywnie kolorowa mata/kojec „Kolorowy ocean” wykonana jest z miękkiej kolorowej tkaniny z grubą warstwą ociepliny w środku i może – w zależności od potrzeb – pełnić aż trzy funkcje: dużej maty, bezpiecznego kojca lub osłony łóżeczka. Aby matę przekształcić przytulny kojec, wystarczy połączyć jej brzegi za pomocą rzepa. Ściany kojca nie pozwalają dziecku zsunąć się z maty w czasie zabawy i dają mu poczucie bezpieczeństwa. Z kolei po włożeniu do łóżeczka mata staje się osłoną szczebelków i chroni dziecko przed uderzeniem.
Zabawki przymocowane do pałąków oraz elementy interaktywne wzbudzają zainteresowanie dziecka, dzięki czemu stymulują rozwój wzroku oraz rozwijają koordynację słuchowo-ruchową.


Na macie:
  • szeleszczące elementy ukryte w różnych miejscach maty
  • lusterko
  • wyszywane zwierzątka
  • statek z obręczami na tasiemce
  • krab z grzechotką
  • rozgwiazda z piszczałką

Na pałąkach (odpinane zabawki):
  • Rybka z piszczałką
  • Krab z grzechotką
  • Ośmiornica z pozytywką

Dzięki licznym funkcjom dodatkowym, mata zapewni wspaniałą zabawę.

Wymiary:
- po rozłożeniu brzegów: 90x120 cm
- po złożeniu brzegów: 51x73 cm
- wysokość pałąków w miejscu złączenia: 45 cm
Zabawka z kolekcji „Kolorowy ocean”. Zobacz też inne produkty z kolekcji.

Myślę, że jest to idealny prezent dla maluszka- nie tylko pod choinkę. Dzieciaki lubią wszystko co kolorowe, piszczące i szeleszczące. Dzięki takiej macie zaoszczędzimy czas dla siebie, oraz zyskamy dobrą zabawę dla naszego szkraba.
Mam nadzieję, iż uda mi się załapać do testów, oraz zorganizować dla Was pierwszy konkurs z Canpolem :)

2 komentarze

Odwiedzam każdą komentującą osobę.
Obserwuję również większość z nich.